Eibar
(1)

Liczba oddanych głosów: 9

• 90. min. + 3

KONIEC MECZU. Pewne zwycięstwo Realu Madryt. "Królewscy" pokonali Eibar 3:0 i wskoczyli na trzecią pozycję w tabeli.

Sędzia doliczył dwie minuty.

• 87. min.

Posiadanie piłki: Real - 57 proc., Eibar - 43 proc.

• 85. min.

Casemiro strzela, ale jego uderzenie zostaje przyblokowanie - bramkarz Eibar łapie piłkę bez większych problemów.

• 82. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marcelo! Co za zmiana. I asysta Benzemy - wypuścił prostopadłym podaniem Brazylijczyka, a ten jak rasowy napastnik zdobywa bramkę. Real - Eibar 3:0.

• 78. min.

Marcelo do Ronaldo i... boczna siatka.

• 75. min.

Ronaldo piętą do Benzemy, ale strzał Francuza zostaje zablokowany - Real ma rzut rożny.

• 72. min.

I trzecia, ostatnia zmiana w Realu: Marcelo za Ceballosa.

• 72. min.

Zmiana też w Eibar: schodzi Capa, wchodzi Ruben Pena.

• 71. min.

Druga zmiana w Realu: schodzi Isco, wchodzi Lucas Vazquez.

• 70. min.

Na boisku leży jeden z piłkarzy Eibar, ale ani zawodnicy Realu, ani sędzia nie przerywają gry.

• 66. min.

Ronaldo przegrywa pojedynek z bramkarzem. Strzela prosto w niego (choć mógł w zasadzie go zapytać, w który róg). Ten strzał to najlepsze podsumowanie jego występu.

• 64. min.

Zmiana w Realu: Karim Benzema za Asensio.

• 62. min.

Ronaldo się złości na kolegów, że nie podają mu piłki. Trochę tego nie rozumiemy. Ale OK.

• 58. min.

Eibar jeszcze nie rezygnuje. Próbuje wysokiego pressingu. I ten właśnie wysoki pressing sprawił, że bramkarz Realu musiał ratować się wybiciem piłki na aut.

• 54. min.

Inui padł w polu karnym Realu Madryt po faulu Casemiro, ale sędzia nakazał dalszą grę. Mamy wątpliwości, czy podjął słuszną decyzję...

• 51. min.

Rzut wolny dla Realu, ale może lepiej go przemilczymy, bo nie chcemy się zbytnio pastwić nad Ronaldo.

• 49. min.

Isco strzela, bramkarz Eibar broni. Real ma rzut rożny.

• 48. min.

Real od początku drugiej połowy nie pozbywa się piłki, ale też specjalnie nic z nią nie robi (bo nie musi) - podaje w poprzek boiska albo do tyłu.