Rayo

0 2

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Odwołano mecz Realu Madryt z Rayo Vallecano

W niedzielę o godz. 21.30 miało rozpocząć się spotkanie 5. kolejki Primera Division pomiędzy Realem Madryt, a Rayo Vallecano. Zanim jednak piłkarze wybiegli na boisko ktoś przeciął kable i na stadionie zabrakło światła. Spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek o godz. 19:45

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Jeszcze wyrzucony z boiska Casado.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 88. min.

Piłka do Oezila, który świetnie wykorzystuje sytuację sam na sam. Sędzia niesłusznie odgwizduje jednak spalonego.

• 86. min.

Rayo nie ma już zmian, na boisko musi wrócić więc fatalnie kulejący zawodnik.

• 83. min.

Ostatnia zmiana. Bille Nielsen zastąpił Josego Carlosa.

• 81. min.

I zaczyna się już robić spokojnie. Gospodarze chyba powoli się poddają.

• 78. min.

Kilka minut temu Higuain zmienił Benzemę, a teraz ostatnia zmiana w Realu - Khedira za Di Marię.

• 77. min.

Druga zmiana w Rayo. Trashorras za Tita.

• 75. min.

Twarz Pepego przypadkowo nadepnięta. Obrońca Realu opatrywany, wygląda na to, że szczęśliwie wyjdzie z tego bez szwanku.

• 73. min.

Higuain rusza prawą stroną. Ściąga na siebie obrońców i zagrywa na lewą stronę do Cristiano Ronaldo. Ten ma przed sobą pustą bramkę, ale trafia w słupek!

• 72. min.

Niezła kontra Realu, ale niedokładne podanie w końcowej fazie udaremniło dobrą okazję.

• 70. min.

0:2! Cristiano Ronaldo! Pewny strzał, bramkarz rzuca się w drugą stronę.

• 69. min.

RZUT KARNY DLA REALU! Piłka na prawą stronę pola karnego do Ronaldo, który próbuje zagrać wzdłuż linii bramkowej, ale wykonujący wślizg obrońca blokuje piłkę ręką.

• 68. min.

Piti za Domingueza w Rayo.

• 67. min.

Dośrodkowanie w pole karne Realu z rzutu rożnego. Ładne uderzenie wolejem, nieco obok bramki.

• 64. min.

Oezil zastępuje Modricia.

• 63. min.

Niezłe uderzenie Carlosa z 25 m. Mimo wszystko, nad bramką.

• 61. min.

Xabi Alonso fauluje dwa razy w jednej akcji. Dostaje żółtą kartkę.

• 59. min.

Di Maria biegnie z piłką przy linii. Rywal wybija mu piłkę wślizgiem, a piłka trafia do Benzemy. Francuz biegnie na bramkę i ładnie uderza piłkę przy słupku. Madrytczycy cieszą się z bramki, ale okazuje się, że sędzia główny uznał po chwili wahania podniesioną chorągiewkę bocznego. Tyle że to rywal wybijał piłkę wślizgiem, a nie Di Maria podawał - o spalonym nie mogło być mowy.