• 90. min. + 1

Koniec meczu. Real bezbramkowo remisuje z ostatnim zespołem w tabeli.

Lolo dostaje kartkę za agresywne wejście w Oezila. Co prawda nie trafił Niemca, ale było to bardzo niebezpieczne. Oezil zresztą też dostał kartkę za impulsywne zachowanie.

• 87. min.

Sola pada w polu karnym Realu, ale to była ewidentna symulka, sędzia powinien pokazać mu kartkę.

• 86. min.

Pierwsza zmiana w zespole Mendilibara - Joseba Llorente za Cejudo.

• 81. min.

Potężny strzał z dystansu Damii, ale piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką.

• 79. min.

Callejon umieszcza piłkę w bramce po kapitalnym dośrodkowaniu Benzemy, ale sędzia odgwizduje spalonego. Na powtórkach widać, że rzeczywiście Hiszpan był minimalnie wysunięty przed linię obrony.

• 76. min.

Druga żółta kartka dla Kaki. Co najlepsze, faulował Coentrao, ale Brazylijczyk przeszkadzał w szybkim rozegraniu rzutu wolnego.

• 74. min.

Ależ miała teraz Osasuna okazję. Kontratak czterech na trzech, z prawej kompletnie niepilnowany Cejudo, ale Armenteros niepotrzebnie postanowił dryblować.

• 69. min.

Odłożona kartka dla Xabiego Alonso z faul taktyczny.

• 68. min.

Ostatnia zmiana w Realu, Oezil za Modricia.

• 65. min.

Jeśli ktoś liczył na to, że w drugiej połowie mecz nam się rozkręci, to może być mocno rozczarowany. Co ciekawe, to Osasuna jest lepszym zespołem.

• 60. min.

Kaka tuż po wejściu na boisko ogląda żółtą kartkę.

• 58. min.

Podwójna zmiana w Realu, Benzema i Kaka w miejsce Higuaina i Di Marii.

• 57. min.

Trzecia kartka w tym meczu, trzecia dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany Armenteros za ciągnięcie za koszulkę Callejona.

• 53. min.

Ładna akcja z lewej strony Oiera i Armenterosa, ale ten drugi niepotrzebnie zdecydował się na strzał bo powinien dogrywać do Nino.

Gramy dalej, miejmy nadzieję że będzie to teraz zupełnie inny mecz.

• 45. min. + 1

Przerwa. W trakcie pierwszej połowy nie widzieliśmy ani jednego (!) celnego strzału.

Druga żółta kartka w tym meczu, tym razem ukarany Oier.