Mallorca

0 5

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Real Madryt rozgromił Mallorkę 5:0

W spotkaniu 9. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy Real Madryt rozgromił na wyjeździe Real Mallorca 5:0. Bohaterem meczu był Gonzalo Higuain, który strzelił dwa gole i zaliczył dwie asysty. Cristiano Ronaldo również zdobył dwie bramki, ale miał jedną asystę mniej

Koniec meczu!

• GOOOOOOL

90. min.

5:0 dla Realu! A jednak! Real strzela tyle samo goli co wczoraj Barcelona. Ostatnią bramkę zdobywa Callejon po podaniu Oezila. Warto jednak pochwalić Moratę, który fantastycznie wcześniej zagrał do reprezentanta Niemiec.

• 89. min.

Odpowiedź na wcześniej zadane pytanie brzmi: nie. Fatalnie wykonany rzut rożny, piłka spadła wprost pod nogi Moraty. Sędzia nie zauważył jednak, że gracz Realu dotknął futbolówki ręką.

• 88. min.

Dwie minuty do końca. Mallorca ma rzut rożny. Czy pokusi się o honorowe trafienie?

• 83. min.

Kolejny nudny fragment meczu. Mourinho wcale nie wygląda na zadowolonego z gry swojej drużyny mimo tak wysokiego prowadzenia.

• 75. min.

Higuain rozgrywa swój najlepszy mecz w sezonie. Ma już na swoim koncie dwie bramki i dwie asysty.

• GOOOOOOL

73. min.

4:0 dla Realu. Higuain zagrał z pierwszej piłki na pamięć do Ronaldo, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Mallorki i strzelił po ziemi wprost do bramki.

• 70. min.

Próba strzału Di Marii. Posłał futbolówkę hen wysoko nad poprzeczką.

• GOOOOOOL

70. min.

3:0 dla Realu! Oezil zagrał do Ronaldo, który kapitalnym, niesygnalizowanym podaniem uruchomił Higuaina, a Argentyńczyk spokojnym strzałem przy prawym słupku umieścił piłkę w siatce.

• 60. min.

I jeszcze jeden strzał. Tym razem z dystansu kopnął Ronaldo, ale bramkarz Mallorki nie miał kłopotów ze złapaniem szybującej piłki.

• 57. min.

Pierwszy strzał od bardzo, bardzo dawna. Ramos uderza z dystansu jednak i lekko i niecelnie.

• 54. min.

Mecz się nieco zaostrzył. Nagromadzenie fauli nie wpływa dobrze na atrakcyjność widowiska.

• 51. min.

A tak po golu cieszył się Gonzalo Higuain.

• 51. min.

Obraz gry się nie zmienił. Mallorca próbuje atakować, ale robi to bardzo nieudolnie. Real spokojnie kontroluje sytuację.

Rozpoczęła się druga połowa.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 44. min.

Piłkarze czekają już chyba na gwizdek kończący pierwszą połowę. Sporo gry w środku pola. Mało akcji podbramkowych.

• 37. min.

A teraz Modrić. Również nad poprzeczką.

• 33. min.

Mogło być 3:0. Po doskonałym prostopadłym podaniu Oezila Ronaldo strzelił tuż nad poprzeczką.

• 22. min.

"To wygląda tak, jakby chłopcy z ósmej klasy grali z chłopcami z piątej" - skomentował bramkę strzeloną przez Ronaldo dzisiejszy wydawca Sport.pl. Coś w tym jest. Przedmeczowe słowa Jose Mourinho, który mówił, że "to będzie trudny mecz" brzmią dobry żart.