nie podobał
Komentarze (43)
  • a9sia

Oceniono 10 razy 6

W tej chwili Malaga traci 2 pkt. do Realu Jak tak dalej będzie szło królewskim czyli bardzo przeciętnie może zabraknąć ich w przyszłorocznych rozgrywkach LM no chyba, że wygrają je w tym roku.

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Dziwny przypadek Malagi

Pokonanie Realu Madryt to dla każdego klubu wielkie wydarzenie. Malaga w ostatniej kolejce Primera Division uczyniła to po raz pierwszy od 29 lat. Dla ludzi związanych z tym klubem była to jednak dosłownie chwila radości, krótki oddech od codziennych zmartwień, wykraczających daleko poza boisko.

Primera Division. Casillas: Mourinho nic mi nie wyjaśnił

Iker Casillas niespodziewanie usiadł na ławce rezerwowych w przegranym przez Real Madryt 2:3 meczu z Malagą. Decyzja Mourinho spotkała się z oburzeniem hiszpańskich mediów. - Mourinho nic mi nie powiedział, nic nie wyjaśnił. Ale to trener decyduje o tym kto ma grać. Ja muszę skupić się na treningu i zdrowej rywalizacji z Adanem - powiedział Casillas.

Primera Division. Dlaczego Casillas usiadł na ławce? "Nie był kontuzjowany"

Kapitan Realu Madryt Iker Casillas, który od dekady ma zarezerwowane miejsce w wyjściowej jedenastce, w przegranym 2:3 ligowym meczu z Malagą usiadł na ławce rezerwowych. "Nie był kontuzjowany" - napisał na Twitterze dziennikarz "Asa" i "Sky Sports" Guillem Balague. - Adan jest w lepszej formie od Ikera - zapewnił Mourinho.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Ostatnia akcja Realu. Ronaldo przerzucił piłkę na prawa stronę, ale Kaka fatalnie dośrodkował. Po tym zagraniu arbiter zakończył spotkanie!

Sędzia doliczył trzy minuty.

Benzema przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył przewrotką z szesnastu metrów. Piłkę z łatwością złapał bramkarz gospodarzy.

• 89. min.

Real zamknął Malagę w polu karnym, a na strzał z dystansu zdecydował się Pepe. Uderzenie bardzo niecelne.

• GOOOOOOL

82. min.

Oezil lewą nogą dograł piłkę do Benzemy! Francuz z najbliższej odległości dołożył nogę i będziemy mieli jeszcze emocje!

• GOOOOOOL

82. min.

Gol kontaktowy dla Realu! 3:2!

• 81. min.

W zamieszaniu pod bramką Benzema zdecydował się na uderzenie z powietrza. Strzał obronił Caballero, ale arbiter odgwizdał spalonego.

• 80. min.

Faulowany Pepe celowo kopnął Gameza. Arbiter ukarał go żółtą kartką.

• GOOOOOOL

76. min.

Znów Santa Cruz! Tym razem Joaquin obsłużył go prostopadłym podaniem, a Paragwajczyk strzałem lewą nogą z pierwszej piłki pokonał Adana! Piłka wpadła do bramki tuż obok bliższego słupka!

• GOOOOOOL

76. min.

Gooool! 3:1!

• GOOOOOOL

73. min.

Malaga ponownie uderzyła z prawej strony. Gamez dośrodkował do Joaquina, a ten próbował skierować piłkę do bramki piętą. Nie zdołał oddać odpowieniego strzału, ale akcję strzałem do pustej bramki zakończył Santa Cruz!

• GOOOOOOL

73. min.

Gol dla Malagi! 2:1!

• 70. min.

Żółta kartka dla Ronaldo za zagranie ręką. Naszym zdaniem arbiter wcale nie musiał jej pokazywać.

• 68. min.

Mogło być 1:2! Oezil wymienił piłkę z Khedirą, położył obrońcę i zamiast podać do niepilnowanego partnera zdecydował się na strzał. Uderzenie zostało zablokowane.

• GOOOOOOL

66. min.

Kuriozalna bramka wyrównująca. Benzema walczył w polu karnym na leżąco, chciał dograć piłkę do Ronaldo, ale nabił nogę interweniującego Sancheza i piłka wtoczyła się do bramki. Gol samobójczy Sancheza!

• GOOOOOOL

66. min.

Gol! 1:1!

• 63. min.

Kolejna zmiana w Realu. Kaka za di Marię.

• 61. min.

Trzech zawodników Realu wychodzi na dwóch obrońców Malagi. Ronaldo decyduje się na minięcie Demichelisa, ale ten czystym, ryzykownym wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny!