0 4

Odśwież
28
Zobacz na Zczuba.tv jak Real gromi Malagę »

Podopieczni Jose Mourinho wygrali mecz dzięki świetnej pierwszej połowie. To właśnie w tej części meczu padły wszystkie bramki. Pierwszy Rubena pokonał Higuain, już w 11. minucie. Argentyńczyk dał prowadzenie Królewskim po świetnym podaniu Di Marii.

Kolejne trzy trafienia należały do Ronaldo. Portugalczyk wpisał się na listę strzelców za pierwszym razem w 24. minucie. Chwilę później Ruben znowu wyciągał piłkę z siatki. Ostatni gol był przejawem doskonałej techniki gwiazdy Realu Madryt. Napastnik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu głową piłki, ustalił wynik strzałem z piętki.

W drugiej połowie to Malaga, mimo że wynik meczu wydawał się przesądzony, przeprowadzała atak za atakiem. Pokonać Casillasa próbowali Cazorla, Demichelis, Rondon i Joaquin. Podopieczni Pellegriniego trafili w poprzeczkę dwukrotnie.

Real Madryt dzięki zwycięstwu w Maladze, objął prowadzenie w tabeli Primera Division. Jeśli jednak Barcelona zwycięży z czwartą Sewillą, wróci na fotel lidera.

90. min. Buonanotte na koniec strzela! Casillas wybija piłkę! Sędzia odgwizduje koniec meczu!

87. min. Rzut wolny dla Realu. Strzał Ronaldo z rzutu wolnego. Ruben piąstkuje. Był to pierwszy celny strzał Królewskich od 20 minut.

78. min. Eliseu dośrodkowuje, piłkę zgrywa głową Rodon, a potężnie z woleja uderzył Joaquín! Poprzeczka! Bramka zadrżała w posadach!

75. min. Podopieczni Manuela Pellegriniego wymieniają między sobą podania, Real zepchnięty do obrony. Malaga próbuje zdobyć honorowego gola, ale nic z tego. W drużynie Królewskich schodzi z boiska Di Maria wchodzi Callejon.

64. min. Po przerwie to Malaga dominuje na boisku. Strzał Eliseu z linii pola karnego, piłka uderza w obrońcę, rzut rożny. Po wznowieniu ze stałego fragmentu gry uderza Toulalan. Znowu korner. Cóż za oblężenie!!! Trzeci strzał w przeciągu dwóch minut. Futbolówka jak zaczarowana, nie zamierza wpaść do bramki.

59. min. Tym razem Demichelis, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderza głową. Piłka co prawda opuszcza boisko daleko od słupka, ale to kolejny dowód niefrasobliwości defensywy Realu.

57. min. Obrona Królewskich śpi. Kolejna akcja Malagi. Podanie do Rondóna. Casillas wychodzi z bramki i wślizgiem próbuje zablokować strzał Wenezuelczyka. Piłka mija lewy słupek, nie wpada jednak do bramki.

56. min. Tym razem próbuje pokonać Casillasa Cazorla. Świetna akcja Joaquína lewą stroną, podaje do Hiszpana, a ten bije wprost w okienko. Piłka przelatuje tuż nad spojeniem.

52. min. Rondon!! Wenezuelczyk oddaje strzał, chybi o włos!! Malaga nie zamierza się poddawać mimo tak wysokiego prowadzenia Realu!

48. min. Poprzeczka po strzale Malagi!!!!! Zamieszanie pod bramką Realu. Kontratak madrytczyków, Kaka podaje do Higuaina, a ten nie trafia, mimo dogodnej pozycji.

46. min. Sędzia rozpoczął drugą połowę. Real dołoży kolejne cztery bramki? A może Malaga weźmie się do roboty? Zobaczymy!

I połowa:

44. min. Strzał Cazorlii zablokowany. Kontratak Realu. Ronaldo pędzi z piłką, faulowany przez obrońców. Rzut wolny. Odległość od bramki-20 metrów. Portugalczyk podchodzi do piłki i strzela. Futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

40. min. Malaga znowu atakuje. Tym razem Cazorla uderza w boczną siatkę!

38. min. GOOOOOL!!!!!! Ronaldo strzela hat-tricka!!! Portugalczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela piętką!!!! Nieprawdopodobne trafienie!!!

34. min. Ramos według piłkarzy Malagi zagrywa w polu karnym Realu ręką. Sędzia jednak nie daj się oszukać.

28. min. GOOOLLLL!!!! Znowu Ronaldo!!!! Portugalczyk po indywidualnej akcji, minął obrońców i strzałem po ziemi pokonał Rubéna!!!!!

24. min. BRAMKAAA!!!!! Ronaldo!!!!!! Kaka przerzuca piłkę do Di Marii, ten wrzuca piłkę w pole karne. Portugalczyk dokłada nogę i jest 2:0!!!

18. min. Malaga bliska wyrównania. Z rzutu wolnego strzelał Apono, piłka przeleciała nad murem i zmierzała w okienko, ale świetnie zachował się w bramce Casillas.

16. min. Zdobywca bramki leży na boisku. W powietrznej walce o piłkę, zderzył się, z obrońcą. Po chwili wstaje.

11. min. GOOOOLLLL!!!! Real Madryt wychodzi na prowadzenie!!!!!! Strzelcem Higuain. Argentyńczyk dostaje wspaniałe podanie od Di Marii. Piłka przelatuje między obrońcami, a napastnik Realu dopełnia formalności. 1:0!!!!

8. min. Tym razem Di Maria decyduje się na strzał. Uderza z 20 metrów, ale bardzo niecelnie.

6. min. Świetne dośrodkowanie Kaki do Ramosa. Hiszpan strzela z woleja, ale piłka trafiona nieczysto, ląduje poza boiskiem.

3. min. Kontratak Malagi, seria podań , Cazorla pada w polu karnym Realu Madryt. Arbiter nie dopatrzył się jednak faulu. Gramy dalej!

1. min. Zaczęli!

19:56 Ten mecz będzie szczególny dla Ruuda van Nistelrooya. Były gwiazdor Realu Madryt, występuje obecnie w klubie z Malagi. Holender spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych.