(12)
Real Madryt
(35)

Liczba oddanych głosów: 47

Koniec! Real Madryt po raz kolejny traci punkty! Podsumowanie meczu poniżej, dziękujemy za śledzenie relacji.

Primera Division. Real Madryt po raz kolejny traci punkty

Real Madryt po raz kolejny stracił punkty. Tym razem tylko zremisował na wyjeździe ze słabym Levante 2-2.

Lucas Vazquez wchodzi za Kroosa.

• 86. min.

Znakomity debiut Giampaolo Pazziniego! Navas zdołał jeszcze dotknąć piłkę, ale ta i tak wtoczyła się do bramki.

• 86. min.

GOL DLA LEVANTE!

• 86. min.

Marti spudłował z bliskiej odległości. Było blisko wyrównania!

• 85. min.

Żółta kartka dla Asensio.

• 81. min.

GOOOL!!! Real prowadzi 2:1! Benzema zagrał na jedenasty metr do Isco, a ten z całej siły uderzył w środek bramki!

• 78. min.

Giampaolo Pazzini wchodzi za Lopeza.

• 76. min.

Ramos z szansą na kolejnego gola. Świetne uderzenie głową obrońcy Realu, ale równie znakomita interwencja Oiera.

• 73. min.

Ładna indywidualna akcja Isco, który minął kilku przeciwników. Strzał Hiszpana pozostawiał jednak wiele do życzenia.

• 72. min.

Isco skiksował w polu karnym. Było groźnie.

• 69. min.

W miejsce kontuzjowanego Lermy wchodzi Roger Marti.

• 66. min.

Na boisku pojawił się Isco, który zmienił Garetha Bale'a.

• 66. min.

Groźne dośrodkowanie Benzemy, ale czujnie zachował się obrońca Levante i wybił piłkę na aut.

• 60. min.

Zmiana w Levante. Emmanuel Boateng schodzi, w jego miejsce wchodzi David Salgueiro.

• 58. min.

I kontra Levante. Navas obronił strzał Lermy swoją twarzą, Kostarykańczyk potrzebuje pomocy medycznej.

• 57. min.

Kapitalne podanie Modricia do Carvajala, która znalazł Ronaldo, ale Doucoure zablokował uderzenie Portugalczyka.

• 55. min.

Dośrodkowanie Luny, Coke zgrał piłkę głową, ale Navas był na posterunku.

• 53. min.

Niezłe dośrodkowanie Ronaldo, ale nic z tego - jego koledzy byli na spalonym.

• 51. min.

Ronaldo z rzutu wolnego - trafia w mur, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.