1 2
Komentarze (24)
  • messi10.00100

Oceniono 19 razy 1

barca to całe moje życie a ronaldo to taki kozak który jak już coś ma to do wszystkich podskakuje jak to było po meczu z bilbao.wiem dlaczego kibice realu nie lubia messiego ,bo jest lepszy od krystynki... i tyle. z realu to tylko lubie benzeme casillasa i higuaina i tyle a z barcelony piłkarze są bardzo skromni i zato ich lubię i za dobrom grę.
    dziękuje...

Odśwież
41
Zaczęło się jednak dobrze dla gospodarzy. Już w piątej minucie Jara wykorzystał pierwszy (i nie ostatni) błąd obrony i uderzył obok Adana.

Realowi w sobotę nie zależało i nie starał się specjalnie. Nie był drużyną wyraźnie lepszą, nie prowadził gry i nie zdominował walczącej o utrzymanie drużyny, która zwycięstwa bardzo potrzebowała.

Trzy punkty odebrali sobie sami granadczycy. W 81. min. Cristiano Ronaldo wykorzystał rzut karny bo głupim faulu Moisesa na nim. Zawodnik złapał rywala i powalił go na ziemię zapaśniczym chwytem przy wrzutce z rzutu rożnego.

Prawdziwy pech spotkał gospodarzy, gdy w 93. min. - przedostatniej doliczonej - piłka zagrana w pole karne z prawego skrzydła została przepuszczona celowo przez Higuaina i przypadkowo przez bramkarza. Cortes nie zorientował się, nabiegł na nią i tym samym wkopał ją do własnej siatki.

Dwie minuty później, z końcowym gwizdkiem, wściekli Siqueira i Moises wszczęli awanturę pod bramką Realu i ujrzeli jeszcze czerwone kartki.

Kiepsko grający tego dnia Cristiano Ronaldo przegrał jednak już właściwie rywalizację o koronę króla strzelców. Strzelił tylko jednego gola i przed ostatnią kolejką jego dorobek wynosi 45 bramek. Barcelona pokonała Espanyol 4:0 a wszystkie gole strzelił Leo Messi, co oznacza, że Argentyńczyk ma już na koncie 50 bramek.

90. min. +5 Koniec meczu i jednocześnie czerwone kartki dla Siqueiry i Moisesa, którzy nie wytrzymali i wszczęli wielką awanturę pod bramką Realu.

90. min. +3 GOL! 1:2! Samobój Cortesa! Ależ pech walczącej o utrzymanie drużyny! Piłka wstrzelona w pole karne Granady, Higuain przepuszcza piłkę, przelatuje ona też obok bramkarza, a Cortes nie zdążył się zorientować i po prostu nabiegł na nią, kopiąc ją tym samym do bramki! Koledzy są na niego wściekli.

90. min. +2 Gomez zatrzymuje wrzutkę ręka. Żółta kartka.

90. min. Sędzia dolicza cztery minuty.

86. min. Kontra za kontrę, ale z obu stron są one bardzo łatwo zatrzymywane.

83. min. Ighalo wykorzystał błąd obrony i próbował przelobować Adana, ale uderzył wysoko nad bramką.

81. min. GOL! 1:1! Cristiano Ronaldo! Pewnie po ziemi przy słupku.

80. min. Spora kłótnia i zamieszanie. Żółtą kartką ukarany przy okazji Marcelo.

79. min. RZUT KARNY DLA REALU! Cristiano Ronaldo powalony przy rzucie rożnym przez Moisesa zapaśniczym chwytem. Żółta kartka dla zawodnika Granady.

76. min. Mocne uderzenie z dystansu na bramkę Cesara. Sporo obok.

73. min. "Królewscy" mają coraz mniej czasu, by chociaż wyrównać. A nic tego nie zapowiada.

70. min. Real próbuje konstruować coraz bardziej misterne ataki. Ładna wrzutka do wbiegającego w pole karne Callejona, ale ten nie sięga piłki.

67. min. Xabi Alonso dostaje piłkę i uderza natychmiast z dystansu. Obok słupka.

64. min. Higuain próbuje powstrzymać kontrę, wchodzi wślizgiem i uważa, że sędzia odgwiżdże faul na nim po ruchu, jaki wykonał przeciwnik. Łapie więc piłkę w ręce. I dostaje żółtą kartkę.

62. min. Seria dośrodkowań w pole karne Granady. Obrońcom udaje się jednak wybijać piłkę.

59. min. Zmiana w Realu. Di Marię zastąpił Callejon.

58. min. Benzema z bardzo ostrego kąta w słupek z całej siły!

56. min. Teraz Adan bardzo ryzykownie wychodzi z bramki. Ma szczęście, udaje mu się uniknąć przykrych konsekwencji.

53. min. Ighalo rusza z kontrą, drybluje i uderza. Adan broni.

51. min. Higuain biegnie lewą stroną i zostaje bez trudu powstrzymany przez obrońcę.

48. min. I kolejna akcja Granady. Adan łapie strzał po ziemi.

46. min. Znowu gramy.

45. min. Koniec pierwszej połowy.

43. min. Cristiano Ronaldo gubi piłkę i gospodarze ruszają z kontrą, ale zbyt mocne wypuszczenie piłki pozwala Carvalhowi wybić na aut.

40. min. Realowi nawet specjalnie się nie spieszy. W tej połowie raczej już nic się nie stanie.

37. min. Real już chyba od dawna nie pamięta tak wyrównanego meczu z tak potencjalnie słabym przeciwnikiem.

34. min. Real nie potrafi skutecznie zaatakować. Granada rewanżuje się za to akcją za każdą akcję - często groźniejszą, niż w przypadku madrytczyków.

31. min. Cristiano Ronaldo często ma dziś piłkę, ale nie radzi sobie z nią najlepiej.

28. min. Bardzo dużo gry w środku pola.

25. min. Brzydki faul i żółta kartka dla Albiola.

23. min. Bardzo ładna piłka w pole karne nad obroną do Ronaldo, ale nie zdążył przyjąć i uderzyć przed powrotem obrońców.

20. min. Dwie bardzo niepewne interwencje Adana przy wrzutkach z rzutu rożnego.

17. min. Real nie atakuje za wszelką cenę, spieszy się powoli. Di Maria wrzuca piłka prosto w ręce bramkarza.

14. min. Teraz nieco gry w środku pola. "Królewscy" próbują opanować sytuację na boisku, ale nie idzie im to łatwo.

11. min. Ronaldo znowu wyskakuje do główki, ale zostaje łatwo powstrzymany.

8. min. I pierwsza próba "Królewskich". Główka C. Ronaldo mija jednak bramkę.

6. min. I cud ratuje Real przed 0:2! Nikogo nie ma na środku obrony, dlatego właśnie tam dostał piłkę zawodnik Granady, ale uderzył w Adana. Bramkarz wybił przed siebie, więc zawodnik poprawił strzał, ale tym razem piłka przed bramką odbiła się od Marcela!

5. min. GOL! 1:0! Jara! Kontratak gospodarzy, błąd Marcela i Ricarda Carvalha i uderzenie z ostrego kąta obok samotnego Adana.

1. min. Gramy.

20:55 Początek spotkania za pięć minut. Dwie kolejki do końca sezonu, a Cristiano Ronaldo walczy o koronę króla strzelców z Lionelem Messim. Do Argentyńczyka, który ma na koncie 46 goli, traci dwie bramki.