Oceniono 8 razy 6

może i [fuksem] mają superpuchar ale w lidze to już z getafe przegrywają.

• adam.de

Oceniono 9 razy 3

No, panie Mourinhio (nie chce mi się sprawdzać pisowni jego nazwiska), coś cieniutko z początkiem nowego sezonu. A może Kaka, mimo że już niemłody, ale doda drużynie coś, czego brakuje w pierwszych meczach sezonu (w poprzednim sezonie może nie był kimś, kto prowadził drużynę (ta funkcja była przypisana CR), ale przydawał się). Czy może znowu sędziowie skrzywdzili Real?

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Osiem dni, które wstrząsnęły Madrytem

Trzy mecze bez zwycięstwa - tak źle Real nie zaczął sezonu od 39 lat, a José Mourinho nigdy. Ale dziś świat znów jest piękny - ?Królewscy? kupili Lukę Modricia, o którego walczyli od miesięcy. Zdecydowanie trudniejsze będzie pozbycie się Kaki, gracza niepotrzebnego, zarabiającego 9 mln euro.

• 90. min. + 4

Real przegrywa na przedmieściach Madrytu 1:2 z Getafe. Królewscy zagrali poniżej swojego poziomu i choć zaczęli od zdobycia gola, to potem, podobnie jak w meczu z Valencią, pozwolili rywalowi wyrównać, później zaś stracili czujność przy kontrze i stracili drugą bramkę. Pod koniec meczu próbowali atakować, jednak ich akcjom brakowało dokładności i wykończenia. Po dwóch kolejkach Primera Divison Real wciaż bez zwycięstwa.

Sędzia kończy spotkanie.

Wszyscy gracze Królewskich prócz Casillasa na połowie Getafe, znów zamieszanie w polu karnym, Mesut Ozil przed szansą, ale czystym wślizgiem przeszkadza mu Miguel Torres.

• 89. min.

Rzut wolny dla Realu po faulu Torresa, dośrodkowanie w stronę Ramosa, ale wszystko co się udaje uzyskać to rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym, strzał któregoś z graczy Realu na bramkę, ale broni Moya.

• 87. min.

Rzut rożny dla Getafe, Colunga w pole karne, ale nie ma dobrego strzału na bramkę.

• 86. min.

Błąd Ramosa, który potknął się w starciu z Lafitą - gracz Getafe idzie sam na sam z Casillasem, ale w ostatniej chwili Real ratuje świetnie powracający Xabi Alonso.

• 84. min.

Lacen za Barradę.

• 84. min.

Real rusza jeszcze raz do ataku, Morata do Ozila, ale przechwytuje Valera.

• 81. min.

Getafe przed szansą na 3:1, jednak Casillas wybiega daleko przed bramkę, asekurowany przez Cristiano Ronaldo.

• 80. min.

Morata za Di Marię.

• 74. min.

Fanatstyczna kontra Getafe! Colunga dostał świetną długą piłkę, wypuścił się w bieg skrzydłem i doskonale podał do Barrady, ten zaś pokonał Casillasa. Getafe wygrywa z Realme 2:1!

• 70. min.

Błąd Michela, Di Maria biegnie na wprost bramkarza i środka bramki, piłka schodzi mu przy uderzeniu i mija bramkę.

• 70. min.

Ronaldo z narożnika pola karnego, Moya łapie piłkę.

• 69. min.

Benzema dostaje piłkę, odgrywa do Ronaldo, ale gąszcz niebieskich spodenek uniemożliwia dobre dośrodkowanie.

• 67. min.

Po rzucie rożnym piłkę wybija Alexis.

• 67. min.

Kolejna okazja dla Realu, kolejny raz piłki nie opanował Ronaldo, ale wywalczył rzut rożny.

• 65. min.

Szarża Barrady, który jednak podaje zamiast uderzać i nadziewa się na kontratak Realu. Ale Getafe poczyna sobie coraz śmielej.

• 63. min.

Ronaldo drybluje, podaje do Marcela, w polu karnym strasznie gęsto od obrońców Getafe, ale Real utrzymuje się przy piłce. Ronaldo postanawia strzelać z trudnej pozycji, i jest on niecelny.