sportowe-transmisje-tv.blogspot.com tu mozna obejrzec mecz w dobrej jakosscii

0

real malo co wygral u barcy bedzie lepiej visa el barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• football4ever

0

Skrót meczu: pilka24.blox.pl/2012/02/Getafe-CF-Real-Madryt-22-kolejka-Primera-Division.html ;)

Odśwież
40
Real był drużyną lepszą, choć zdołał strzelić rywalowi tylko jedną bramkę. W 18. minucie po rzucie rożnym bitym przez Mesuta Oezila najwyżej w polu karnym wyskoczył Sergio Ramos, który precyzyjnym strzałem głową skierował piłkę do bramki.

Od tej pory Real kontrolował sytuację. W drugiej połowie pewnie rozgrywał piłkę w środku pola, od czasu do czasu groźne atakując. Swoich szans nie potrafili jednak wykorzystać Ronaldo, Benzema, czy jego zmiennik Higuain.

Fani Getafe mogą mieć pretensje do arbitra o nieodgwizdanie rzutu karnego, po ręce Pepe w polu karnym. Gospodarze jednak nie pokazali w tym meczu zbyt wiele i nie zasłużyli na remis.

Real ma w tym momencie 10 punktów przewagi nad Barceloną, która o 22 podejmuje u siebie Real Sociedad. Jeśli wygra, przewaga Królewskich zmniejszy się do 7 punktów.

Tak relacjonowaliśmy na żywo ten mecz:

90. min. +3 Koniec meczu! Real pokonał Getafe 1:0 i po tej kolejce nadal będzie miał minimalnie 7 punktów przewagi nad Barcą. Wszystko teraz zależy od meczu Katalończyków.

90. min. +3 Będzie jeszcze rzut rożny...

90. min. +2 Rzut wolny dla Getafe z 40 metrów. Ostatnia szansa?

90. min. 3 minuty dolicza arbiter.

85. min. 5 minut do końca. Czy Getafe stać na wyrównanie?

80. min. Arizmendi 10 minut wcześniej pojawił się na boisku, a już zdążył się zasłużyć żółtą kartką. Pepe zwija się z bólu.

77. min. Higuain dostał dokładne podanie na prawą stroną, minął obrońcę i strzelił lewą nogą w kierunku dalszego słupka. Świetna interwencja bramkarza Getafe.

73. min. Higuain zmienił Benzemę.

71. min. Pepe ręką zablokował w polu karnym strzał Castro. Sędzia nie widział...

68. min. Callejon próbował ładnie podciąć piłkę do Ronaldo. Za mocno. Okres dużej przewagi Realu.

66. min. Oezil czarował z lewej strony boiska, przerzucił piłkę na prawą do Benzemy. Francuz przyjął ją na klatkę piersiową i zwodem na zamach oszukał rywala. Do tej pory wszystko było idealnie. Strzał (wysoko nad bramką) pozostawia wiele do życzenia.

59. min. Ronaldo indywidualnie z prawej strony. Po dryblingu Portugalczyk zdecydował się na strzał. Mocno, ale w środek bramki, Moya nie miał problemów i sparował piłkę w bok.

55. min. Nawet jaka gubią się obrońcy Królewskich, Getafe również nie umie sobie poradzić pod bramką...

54. min. Wydawało się, że Real będzie miał świetną szansę po rzucie wolnym, ale Ramos był na spalonym.

52. min. Gospodarze starają się przejąć inicjatywę, ale mają problemy z dojściem do pola karnego Realu.

48. min. Gospodarze mają rzut rożny. Real twardo w obronie.

46. min. Wracamy do gry. Druga połowa.

Tak relacjonowaliśmy na żywo pierwszą połowę:

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy. Real pewnie prowadzi po bramce Ramosa zdobytej po rzucie rożnym. Wracamy po przerwie.

45. min. Sędzia dolicza minutę.

41. min. Ronaldo strzelał z woleja. Fatalnie skiksował.

38. min. Tym razem groźnie pod bramką Casillasa - po rzucie wolnym Barrada zgrywał piłkę do środka pola karnego, ale Milu nie zdołał zamknąć akcji.

35. min. Ronaldo próbował strzelać bezpośrednio na bramkę, świetnie borni Moya.

33. min. Cata Diaz w ostatniej chwili powstrzymał szarżującego Ronaldo. Żółta kartka i rzut wolny dla Realu z bocznej linii pola karnego.

32. min. Świetna kontra Realu - Ronaldo kapitalnie jednym muśnięciem piłki wypuścił Benzemę, Francuz próbował zgrać do środka pola karnego, ale Oezila uprzedził bramkarz Getafe.

29. min. Ramos był bardzo blisko podwyższenia prowadzenia. Stoper Realu nie zdołał jednak dojść do mocno bitej piłki.

25. min. Z lewej strony szalał Coentrao. Piłka w efekcie trafiła pod nogi Kaki, Brazylijczyk uderzył jednak wysoko nad bramką.

23. min. Mimo prowadzenia Królewscy nie cofnęli się do defensywy. Wciąż kontrolują grę w środku pola.

18. min. Real prowadzi 1:0! Świetna centra Mesuta Oezila z rzutu rożnego, Ramos wygrał pojedynek główkowy i zapakował piłkę prosto w okienko.

13. min. Oezil nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala przy wychodzeniu na czystą pozycję. Sędzia nic nie widział.

11. min. Ronaldo po rzucie rożny strzelał głową, ale nie był to trudny strzał. Maya z łatwością przenosi piłkę nad poprzeczką.

10. min. Oezil z prawej strony. Tylko rzut rożny.

6. min. Na razie dużo chaosu z obu stron.

4. min. Groźna akcja Getafe lewą stroną. Królewscy popełnili błąd w obronie, ale Barrada nie zdołał go wykorzystać. Strzał nad bramką.

2. min. Goście próbują grać długą piłką. Ta jednak nie doszła do Miku.

1. min. Początek meczu. Przy piłce Getafe.

Mecz rozpocznie się o 20.

Przed meczem: Real Madryt ma w tym momencie 7 punktów przewagi nad drugą w tabeli Barceloną. Katalończycy grają dziś u siebie z Realem Sociedad.