5 1
Komentarze (14)
  • picia3528

Oceniono 82 razy 36

Barca pewnie wygra,ale jeśli chodzi o Real to niewiem czy tak łatwo sobie poradzi z Valencią to tyle Barcaaaaaaaa!!!!

• ttoommeekk112233

Oceniono 83 razy 25

Barca najlepsza zmiecie WSZYSTKICH:)

• KONIEC MECZU

90. min. + 2

Arbiter kończy spotkanie.

Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• 84. min.

Andres Iniesta po starciu z Gonzalezem pada na murawę. Sędzia przerywa spotkanie. Po interwencji medyków Hiszpan podnosi się z boiska i kontynuuje grę.

• 84. min.

David Villa!!!!! Piękny powrót po kontuzji. Villa oddaje piłkę do Iniesty, za nim biegnie 4 obrońców, napastnik Barcelony zostaje sam w polu karnym. dostaje piłkę i strzałem lewą nogą pokonuje Bravę.

• 83. min.

Messi faulowany przez Ansotegę. Żółta karta.

• 82. min.

Jordi Alba podaje do Messiego, a ten strzela w asyście obrońcy. Piłka trafia w ręce Bravy.

• 80. min.

Do środka zagrywał De La Bella, Velo wyprzedził obrońców Barcelony, ale w piłkę nie trafił.

• 77. min.

Piłkarze Barcelony wymieniają między sobą serię podań pod polem karnym Realu Sociedad. Za każdym razem, gdy do piłki dochodzi Villa, kibice Katalończyków klaszczą.

• 75. min.

David Villa wchodzi na boisko za Pedro.

• 120. min.

Messi faulowany przez Illarramendiego. W Sociedad schodzi Castro, a wchodzi Angel.

• 64. min.

Tym razem strzelał Iniesta. Hiszpan uderzył z lewej nogi, ale wprost w ręce bramkarza gości. Zmiana w zespole gości. Zszedł Elustondo a zastąpił go Vela.

• 64. min.

Obrońcy Sociedad zostawiają dużo miejsca Xaviemu, więc ten postanawia strzelać. Bravo należą się brawa za tę interwencję. Rzut rożny dla Barcelony. Strzał Pique niecelny.

• 62. min.

Na boisku zderzenie Pedro z piłkarzem Realu Sociedad. Chwila przerwy. Za linią boczną rozgrzewa się David Villa. Hiszpan przywitany oklaskami kibiców zgromadzonych na trybunach Camp Nou.

• 60. min.

Rzut rożny dla Barcelony po interwencji Estrady. Szansa na zdobycie niewykorzystana. Wybijają obrońcy.

• 57. min.

Jeszcze jedna zmiana. Fabregas opuszcza boisko. Za niego Andres Iniesta.

• 50. min.

Zmiana w drużynie Barcelony. Na ławce siadł Puyol. Zastąpił go Pique.

• 49. min.

Pierwszy strzał II połowy oddał Chori Castro, jednak zdobywca jedynej bramki dla Realu Sociedad pudłował.

Zaczęli!

• 45. min.

Sędzia kończy I połowę.

• GOOOOOOL

41. min.

Rodriguez!!! Lewą stroną wbiega Tello. W polu karnym dwóch piłkarzy Barcelony. Ani Gonzalez, ani Ansotegi, ani De La Bella nie zauważyli, że Pedro Rodriguez czai się za ich plecami. Strzałem z woleja pokonuje Bravo!