Nie
Komentarze (77)
  • robertns

Oceniono 27 razy -15

Nie oglądajcie nigdy gran derbi na Canal+! Szczerze odradzam. Zapraszają największego fana Realu w Polsce, niejakiego Dudka Jerzego i dla przeciw agi Koseckiego Roman kibica Atletico. Pan Jerzy faul Pepe widzi w okolicach pola karnego. W okolicach. Komentarze na tej stacji zaczynają sięgać dna. Nie oglądajcie nigdy gran derbi na Canal+!

• mate_usz1

Oceniono 18 razy -14

kgdfg

• 1996patryk1996

Oceniono 44 razy -14

Barca to najlepszy klub na świecie,a Real to taka sobie drużynka,która nie zasługuje żeby byc w pierwszej czwórce nawet w lidze hiszpańskiej.Przynajmnie ludzie teraz więcej słyszą żeczy o Realu jak mają 6 miejsce w tabeli bo wcześniej byli znani tylko z tego że dostawali baty od Barcy. Duma Katalonii 3:0 Kurewscy

Wi�cej o wydarzeniu

Jerzy Dudek o Gran Derbi: Zadowoleni jedni i drudzy, komisja sędziowska również

Do przerwy lepszy był Real, mógł prowadzić 2:0, ale kapitalnej okazji nie wykorzystał Benzema. Ta akcja mogła być decydująca, bo prowadząc 2:0 na Camp Nou Real mógłby się cofnąć i grać swoją ulubioną przeciwko Barcelonie kontrę - komentuje dla Sport.pl Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski. W niedzielę Barcelona zremisowała z Realem 2:2.

• KONIEC

Obejrzeliśmy 222. El Clasico. W ogóle, nie w tym sezonie. I choć narzekanie, że mecze Barcelony z Realem zdarzają się częściej, niż nietrafienie szóstki w totka, i choć jest to narzekanie modne, jak noszenie zarostu i koszuli norweskiego drwala, to po takim meczu wszystkie te zarzuty i mody nie mogą być traktowane poważnie. Mistrzowie i wicemistrzowie Hiszpanii zaserwowali nam znakomity spektakl i podzielili się punktami. Z pewnością nie zgodnie. Dziękujemy za udział w relacji.

• 90. min. + 4

Sędzia kończy spotkanie.

• 90. min. + 3

Ostatnia akcja meczu. Madrytczycy tracą piłkę, Iniesta wypuszcza Pedra. Pedro korzysta z jedynej możliwej opcji i schodzi mocno do wyludnionego środka. Uderza zanim całkiem zejdzie z boiska. Lewą nogą mocno tuż obok słupka.

Ładna akcja Barcelony, którą zakończył strzał Pedro prosto w Sancheza. Piłka po rykoszecie wychodzi za bramkę. Casillas wznowi grę od bramki.

• 90. min. + 2

Xavi strzela z rzutu wolnego. Mocno uderzona piłka odbija się od muru. Rzut rożny. Gospodarze nie chcą rzutu rożnego. Rozgrywają go krótko i przechodzą do klasycznej tiki-taki. Tym razem nadaremnej.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

Arbeloa fauluje Messiego przed polem karnym i dostaje za to przewinienie ukarany kartką.

• 89. min.

Barcelona rozgrywała w swoim stylu akcję pod polem karnym Realu. Nagle Montoya uderzył. Trafił w poprzeczkę. Gracze Barcelony stanęli jak wryci, gracze Realu zaczęli biegać jak szaleni. Piłka została szybko wybita głową na róg.

• 88. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Essien za Di Marię.

• 87. min.

Świetna akcja Higuaina, który dostał piłkę na prawym skrzydle, dośrodkował w pole karne i piłka tam dotarła. Nikt jednak nie zrobił z niej pożytku poza graczami Barcelony, którzy rozpoczęli w związku z tym natychmiastową kontrę. Ta jednak okazała się również miłymi złego początkami. Obrońcy Realu górą.

• 85. min.

Ronaldo minął Montoyę i został przez niego sfaulowany. Aby nie uszło to uwadze sędziego, runął jak długi na ziemię. Za mocna wrzutka w pole karne nie była tego wszystkiego warta.

• 84. min.

A tak prawdopodobnie będzie wyglądać okładka edycji DVD tego meczu:

• 83. min.

Rzut rożny dla Barcelony po interwencji główkowej Pepe. Dośrodkowanie jednak nie jest skuteczne, znowu najwyżej skaczą obrońcy Realu.

• 82. min.

Tak do piłki nie doleciał Casillas:

Tak zareagował Messi:

• 81. min.

Druga zmiana w Realu. Kaka za Oezila.

• 80. min.

Sanchez tak przyjął piłkę podaną z głębi pola na lewe skrzydło, jakby był co najmniej Pau Gasolem, używając obu rąk. Sędzia zauważył i nie uznał tej zbiórki za przepisową.

• 79. min.

A tak Pepe oświadczał wcześniej Inieście i wszystkim zebranym, że na żaden rzut karny się nie zgadza.

• 78. min.

Sanchez niemal kopnięty w brzuch przez Pepego. Chcąc powstrzymać przemianę Pepego w zielonego, ziejącego kopniakami stwora, sędzia daje mu żółtą kartkę.

• 77. min.

Obie drużyny grają z kontry w tym momencie meczu, w związku z czym jest dużo biegania i dużo zmęczenia, a to niesie za sobą niedokładności pod bramkami. Niewykorzystana sytuacja Di Marii poprzedziła niewykorzystaną sytuację Iniesty, który podawał niedokładnie.

• 75. min.

Messi znowu wykona rzut wolny. Odległość niewiele większa, niż przy ostatnim golu. Kibice Realu znowu zatrzymują oddech, tętno i połowę zbędnych funkcji życiowych. Skutecznie. Messi uderzył nad bramką.