(21)
Real Madryt
(47)

Liczba oddanych głosów: 68

• I koniec meczu! Ależ sensacja w Barcelonie! Real po raz kolejny traci punkty i zmniejsza swoje szanse na obronę mistrzostwa Hiszpanii. A Espanyol się cieszy - trzy punkty z Realem to spore osiągnięcie dla drużyny z drugiej połowy tabeli La Liga

• 93. min.

Ależ ładna akcja piłkarzy Espanyolu! Garcia dograł z prawego skrzydła na środek pola, a Moreno fantastycznym strzałem z woleja nie dał szans Navasovi!

• GOOOOOOL

93. min.

GOOOOOOOL!!! Espanyol strzela w doliczonym czasie gry!

Sędzia dolicza trzy minuty

• 87. min.

Espanyol wciąż atakuje, tym razem o mocny strzał pokusił się Moreno. Mecz powoli dobiega jednak końca

• 84. min.

Varane fauluje przed swoim polem karnym. Dośrodkowanie Espanyolu wybija Sergio Ramos

• 81. min.

Kolejne zmiany: w Realu - Ceballos za Bale'a, w Espanyolu - Baptistao za Piattiego

• 78. min.

Kolejna szansa Espanyolu. Uderzał Moreno, ale z największym trudem broni Navas. Gospodarze czują niepowtarzalną szansę pokonania Realu na swoim stadionie i uparcie dążą do zdobycia bramki

• 74. min.

Niegroźny strzał Garcii zza pola karnego. Piłkę po jednym koźle łapie Navas

• 71. min.

Zmiana także w drużynie Espanyolu. Granero za Sancheza

• 69. min.

Zmiana w Realu na 20 minut przed końcem meczu. Schodzi Isco, w jego miejsce Karim Benzema

• 64. min.

Trwa ostrzeliwanie bramki Diego Lopeza. A w zasadzie trybun za plecami bramkarza Espanyolu. Najpierw fatalnie pudłował Gareth Bale, chwilę później niewiele lepiej uderzał Marcos Llorente. Pierwsze oznaki bezradności graczy Realu

• 59. min.

Real wie, że nie może sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów. Pikarzon Zidane'a gra się ciężko, ale się nie poddają. Isco i Kovacić strzelają - jak na razie wprost w bramkarza Espanyolu

• 54. min.

Hakimi uderza w Diego Lopeza, ale Espanyol szybko przechodzi do ataku - tym razem z 20 metrów spróbował Victor Sanchez. Navas łapie piłkę, ale Real musi się mieć na baczności

• 51. min.

Najpierw Keylor Navas był zmuszony wybronić strzał z ostrego kąta Sergio Garcii, a chwilę później piłka obija poprzeczkę jego bramki po strzale głową Dardera. Pachnie golem dla Espanyolu

• 48. min.

I już od początku drugiej połowy Espanyol przechodzi do ataku. Piłka trafia w pole karne Realu, gdzie po sporym zamieszaniu sędzia odgwizduje pozycję spaloną

• 45. min.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Meczu w Barcelonie nie można nazwać wielkim widowiskiem. Dość mało okazji, senna gra obu drużyn. Choć powinno być 1:0 i to nie dla Realu. Błąd sędziego pozbawił jednak bramki Moreno. Wracamy za kilkanaście minut!

• 42. min.

Real wywalczył rzut wolny przed polem karnym rywali. Do piłki podchodzi Isco i... trudno było strzelić gorzej. Wysooooko nad poprzeczką

• 37. min.

Pierwsza kara w meczu - Bale otrzymuje żółtą kartkę za faul na Darderze w środku pola