Oceniono 20 razy 4

Wygrali to najwazniejsze.

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Real wymęczył zwycięstwo z Deportivo

Po pierwszej połowie ostatnie w tabeli Deportivo prowadziło z Realem Madryt 1:0, choć powinno strzelić ?Królewskim? co najmniej dwie bramki więcej. Po przerwie na boisku pojawił się Ronaldo, a madrytczycy w ostatnich minutach zdołali odwrócić losy meczu i zdobyli dwie bramki.

• PILNE

90. min. + 4

Koniec meczu. Real wymęczył zwycięstwo z Deportivo. Bramki dla Królewskich w drugiej połowie zdobyli Kaka i Higuain.

Sędzie dolicza cztery minuty.

Di Maria dostał dwie żółte kartki w ciągu kilkunastu sekund. Najpierw za zwalnianie gry, za chwilę przeszkadzanie przeciwnikowi. Idiotyczna czerwona kartka.

• 88. min.

Kaka pięknie uruchomił Ronaldo, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale oddał piłkę od Higuaina, któremu nie pozostało nic innego jak zapakować ją do pustej bramki. Zmiany Mourinho jednak zrobiły różnicę.

• 88. min.

Gol dla Realu! Higuain!

• 84. min.

Pizzi złapany na spalonym.

• 78. min.

Kapitalny drybling Ronaldo w polu karnym, który kilkoma ruchami wyszedł sam na sam z bramkarzem. Strzelał jednak z ostrego kąta, Aranzubia zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• 76. min.

Higuain nie doszedł do świetnego podania z głębi pola. Real wyczuł swoją szansę, chce ten mecz wygrać.

• 73. min.

Madrytczycy wreszcie dopiął swego. Kaka przyjął piłkę na 18 metrze i bez zastanowienia, ładnym rogalem zmieścił piłkę przy prawym słupku. Jeszcze Real nie zginął.

• 73. min.

Gol dla Realu! Kaka!

• 68. min.

Real szarpie i próbuje akcji skrzydłami, na razie jednak nic z tego nie wychodzi.

• 63. min.

Ronaldo trafia prosto w mur.

• 62. min.

Ronaldo faulowany przed polem karnym. Świetna pozycja do strzału dla Portugalczyka bądź Oezila.

• 57. min.

Potrójna zmiana w Realu. Wchodzą Oezil, Khedira i Ronaldo. Schodzą Modrić, Essien i Marcelo.

• 53. min.

Znowu akcja lewą stroną, tym razem pomknął nią Modrić. Chorwat świetnie dostrzegł na linii pola karnego niepilnowanego, ale ten trafił w jednego z obrońców.

• 50. min.

Tym razem dośrodkowywał Kaka, Higuain uderzał na bramkę. Niecelnie.

• 48. min.

Dobre dośrodkowanie Higuaina, ale Callejonowi czegoś zabrakło. Aranzubia nawet nie musiał interweniować.

Zaczęli!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Tuż przed jej końcem Real miał szansę na wyrównanie, ale bramkarz gości świetnie wyszedł z bramki. Czy w drugich 45 minutach zobaczymy na boisku Ronaldo. Wracamy po przerwie.

• 45. min.

Kolejna szansa gospodarzy - tym razem Lopez fenomenalnie broni strzał Gamy. Przypomnijmy, że Real gra z ostatnią drużyną Primera Division.