real w gazie. kto wie, moze jeszcze sprawa mistrzostwa jest otwarta ...
    dookolapilki.blox.pl/html

• Gość: real

0

I to są właśnie niektórzy kibice barcy tylko wyzywają od chu@# , real dno itp.
    Choć nie wiadomo co do tego meczu mają kibice barcy. Ja jestem kibicem Realu i nie wbijam na transmisje meczu Barcelony i nie piszę messi strzela tylko na pustą messi ma małego i tym podobne.

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. Celta postawiła Realowi twarde warunki

Real wygrał na wyjeździe z Celtą Vigo 2:1, ale w meczu 3. z 19. drużyną ligi nie było widać różnicy siedemnastu pozycji w tabeli. Celta imponowała grą defensywną oraz determinacją w ataku i Real musiał się naprawdę postarać, żeby wygrać z podopiecznymi Abla Resino

Real wygrywa z Celtą 2:1, ale nie było to łatwe zwycięstwo. Celta imponowała dzisiaj swoją postawą - świetną grą w obronie, fantazją i determinacją w ataku, świetną postawą bramkarza. Na Estadio de Balaídos oglądaliśmy naprawdę emocjonujące spotkanie.

• KONIEC MECZU

90. min.

Kaka uderza w boczną siatkę a sędzia kończy spotkanie.

Varas broni strzał Higuaina!

Dobry przerzut Bermejo na lewą stronę, tam jest Park Chu-Young, którego strzał zblokowany przez Diego Lopeza.

• 89. min.

Po centrze Pranijicia Lpoez wychodzi z bramki a piłka uderza w poprzeczkę.

• 87. min.

Pepe z poświęceniem odbiera piłkę Iago Aspasowi.

• 87. min.

Bermejo strzela prosto w ręce Diego Lopeza.

• 87. min.

Nie ma gola dla Realu! Ależ Higuain ma dzisiaj pecha! Dostał świetne podanie od Oezila i chybił, choć stał tuż przed bramką!

• 85. min.

Fernandez! Groźny strzał z narożnika pola karnego, ale niecelny.

• 83. min.

Celta szuka wyrównania, Fernandez z Aspasem próbują dwójkowej akcji, ale Aspas strzela wysoko nad bramką.

• 82. min.

Javi Varas odważnie i ryzykownie wychodzi do piłki daleko przed pole karne, ale udaje mu się ją wybić. Szalona końcówka meczu,

• 81. min.

Nie ma gola! Niewiarygodne! po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi piłkarzy Celty, ktoś kopnął ją, ale jakimś cudem minęła ona bramkę Lopeza o włos.

• 78. min.

Kontra Realu, Kaka schodzi do środka, Ozil lekko strzela a Varas zamiast łapać, wypuszcza piłkę, na szczęście w porę ją łapie, zanim dopada do niej któryś z zawodników Realu.

• 76. min.

Kaka świetnie podał do Ronaldo, temu nie udało się jednak dobrze opanować piłki i ta trafiła pod nogi graczy Celty.

• 75. min.

Aspas! O włos od zdobycia bramki! Potężna bomba Aspasa sprawiła kłopoty Diego Lopezowi, który odbił piłkę przed siebie, ale w porę zdołał ją opanować przez dobitką Fernandeza.

• GOOOOOOL

71. min.

Ronaldo pewnie egzekwuje jedenastkę!

• 68. min.

Rzut karny dla Realu. Javi Varas nieprzepisowo zatrzymał atakującego Kakę.

• 68. min.

Błąd Lopeza i Fernandez bliski wpakowanie piłki do siatki z metra przed linią bramkową.