Czy Real ma jeszcze szansę na mistrzostwo Hiszpanii?
Tak
Nie

• KONIEC

Szefowie Atletico powinni chyba wezwać egzorcystę, bo w ich serię porażek z Realem zamieszane są chyba moce nadprzyrodzone. Atletico było w tym meczu lepsze, atakowało częściej i groźniej, a i tak przegrało. Przegrało, bo pierwszą bramkę strzeliło sobie samo, a drugą straciło po trwającej dosłownie moment dekoncentracji świetnie grającej obrony. Chociaż, może zamiast egzorcysty trzeba znaleźć graczy, którzy nie strzelają sami sobie bramek i nie dekoncentrują się na moment grając z tak groźną drużyną jak Real? Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc.

• 90. min. + 3

Diego Costa rusza przed siebie z nadzieją, że wszystko skończy się jak rozbrajanie bomby w filmach. Wrzuca w pole karne i... Lopez łapie piłkę. Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Real robi co może, żeby nie zaatakować bramki Atletico, dzięki czemu nie grozi mu strata piłki. W końcu Benzema nie wytrzymuje, próbuje podać w pole karne i obrońcy przejmują piłkę. Błyskawiczna kontra, prostopadłe podanie do Falcao, ale Pepe świetnym wślizgiem je przecina.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty, pierwsi kibice gospodarzy opuszczają stadion.

Atletico dla odmiany próbuje przedrzeć się pod bramkę Lopeza prawym skrzydłem. Podanie do Juanfrana, który najlepiej ze wszystkich przebywających na boisku piłkarzy wie ile wart jest dobry rykoszet. Uderza tak, że piłka odbija się od Nacho, ale Diego Lopez jest czujny jak chrabąszcz i jak gajowy i łapie piłkę.

• 89. min.

Nacho wycofuje do Lopeza, choć piłka na trasie ma jeszcze idealnie ustawionego Falcaa. Tyle że napastnik Atletico patrzył na bramkę Realu i nie wiedział, że za chwilę tuż obok niego turlać się będzie piłka. Zanim się zorientował, Lopez wykonywał już wykop.

• 88. min.

Atletico walczy o piłkę przy narożniku pola karnego Realu, w końcu przejmuje ją Koke. Nie mogąc zdecydować się czy dośrodkować do Falcao czy do Costy postanawia dośrodkować dokładnie pomiędzy nich. Dokładnie pomiędzy nimi stoi jednak Diego Lopez.

• 87. min.

Varane świetnie przerzucił do Benzemy, który na tyle dobrze dryblował przed oddaniem bardzo nieudanego strzału, że, mimo wszystko, dostał brawa od trenera.

• 86. min.

Kolejna ładna akcja Atletico i kolejny raz nic z tego nie wynika. Dobre rozegranie przed polem karnym, Adrian podaje w pole karne do Filipe Luiza, który uderza w krótki róg. Róg okazuje się za krótki, piłka trafia w boczną siatkę.

• 85. min.

Gabi nieco za lekko w pole karne. Obrońcy Realu przecinają w ostatniej chwili. Gospodarze nie dają za wygraną i cały czas pałętają się pod polem karnym "Królewskich", którym się to nie podoba, ale nie bardzo wiedzą, jak ich stamtąd wykurzyć.

• 83. min.

Real płynnie przechodzi od atakowania bramki Atletico do tracenia czasu na własnym przedpolu. Atletico płynnie przechodzi z własnej połowy na połowę Realu, ale nie jest w stanie przejąć piłki.

• 83. min.

Di Maria nie wstydzi się radości.

• 81. min.

Albiol wycofał do Lopeza w sposób sugerujący, że Lopez zjadł dzisiaj na stołówce porcję Albiola (raz, że nie miał siły kopnąć, a dwa, że mógł chcieć się za to zemścić). Costa w te pędy ruszył na bramkarz Realu i Lopez zdołał wybić piłkę ułamek sekundy przed próbującą ją wbić nogą rywala.

• 80. min.

Rzut rożny dla Atletico. Mocna wrzutka, Falcao skacze do piłki, ale Diego Lopez wychodzi z bramki i pięścią strąca mu piłkę z głowy. Obrońcy Realu przejmują piłkę i pozwalają nam użyć w tej relacji czasownika ''ekspediować''.

• 79. min.

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Realu była słaba, ale akcja, która nastąpiła po niej, była już znacznie lepsza. I zaowocowała kolejnym rogiem.

• 78. min.

Świetna akcja Atletico. Seria podań, zagranie w pole karne do Diego Costy, który ładnie się zastawia, mija Khedirę, ale zza pleców Niemca wyskakuje Pepe i wybija mu piłkę.

• 77. min.

Xabi Alonso kiepsko uderza z rzutu wolnego, chyba że od początku miał zamiar odbić piłkę od muru i dostarczyć ją Khedirze. Niemiec poprawia i sprawia nieco kłopotu dobrze interweniującemu Courtoisowi.

• 76. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Schodzi Di Maria, wchodzi Modrić.

• 75. min.

Kolejna znakomita wrzutka nad obrońcami Realu do Falcaa. Napastnik ładnie przyjmuje i uderza wysoko nad poprzeczką, prawdopodobnie spłoszony przez gwizdek sędziego. Jak się okazuje, to kolejna podobna sytuacja, w której spalonego być nie powinno.

• 74. min.

Atletico atakuje. Rozegranie na prawym skrzydle nie przynosi efektu, więc Diego Costa postanawia się przewrócić. Realizuje swój plan po starciu z Nacho, co sędzia docenia pokazując mu żółtą kartkę.