Atletico Madryt

1 4

Wi�cej o wydarzeniu

Liga hiszpańska. W Real Madryt najmocniej wierzy Pep Guardiola

Choć ?Królewscy? roztrwonili sześć punktów przewagi, czekają ich trudniejsze mecze, a gospodarzem El Clásico będzie Barcelona, jej trener utrzymuje, że zdobycie mistrzostwa ociera się o niemożliwe. W środę o 21.55 derby Madrytu na stadionie Atletico. Transmisja w Canal+. Relacja na żywo w Sport.pl.

Odśwież
36
Real wygrał z Atletico - bramki na ZCzuba.tv

Wynik może mylić - zwycięstwo w meczu z Atletico wcale nie przyszło Realowi łatwo. 'Królewscy' bardzo cenne trzy punkty zawdzięczają przede wszystkim wspaniałej formie Cristiano Ronaldo, który w strzelił dwie kapitalne bramki i podwyższył wynik strzałem z rzutu karnego.

Pierwszy raz Portugalczyk trafił z rzutu wolnego - piłka przeleciała nad murem i wpadła tuż obok lewego słupka bramki Courtoisa. W drugiej połowie rozkręcili się jednak gospodarze - 10 minut po zmianie stron remis Altetico dał niezawodny Falcao.

Gospodarze chcieli ten mecz wygrać i zawzięcie atakowali - gole jednak strzelali tylko zawodnicy w białych strojach. W 83. minucie w polu karnym przewrócony został Higuain, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Ronaldo. 4 minuty później wynik meczu ustalił Callejon.

Real zdobył bardzo ważne trzy punkty i wciąż utrzymuję nad Barceloną przewagę 4 punktów.

Tak relacjonowaliśmy na żywo ten mecz:

90. min. +2 Koniec meczu! Real pokonał Atletico 4:1. Przewaga nad Barceloną wynosi nadal 4 punkty.

89. min. Sytuacja za sytuacją - po ładnej akcji oskrzydlającej piłka trafiła do Diego, który trafił w słupek.

87. min. Callejon podwyższa prowadzenie Realu! Tym razem Courtois nie miał nic do powiedzenia w sytuacji sam na sam. Świetna zmiana Realu - Hiszpan pojawił się na boisku 3 minuty temu.

86. min. Pepe z bliskiej odległości nie trafił w światło bramki.

85. min. Ronaldo miał szansę na czwartą bramkę, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

83. min. Ronaldo wykorzystuje jedenastkę! Hat-trick Portugalczyka!

82. min. Rzut karny dla Realu! Higuain pchnięty w polu karnym przez Godina. Kontrowersyjna decyzja arbitra...

78. min. Adrian Lopez... kolejny raz obrońcy Realu blokują strzał.

70. min. Swoją szansę miał di Maria. Próbował strzelać w kierunku dłuższego słupka, pół metra od bramki.

68. min. CRISTIANO RONALDO! PIĘKNA BRAMKA! Portugalczyk tym razem zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego. Bramkarz Atletico nie dał sobie rady z charakterystyczną rotacją i trajektorią lotu piłki, która wpadła mu za kołnierz. Czy Atletico jest w stanie jeszcze odrobić straty?

65. min. Goście próbują przejąc inicjatywę, ale na razie w ich poczynaniach widać więcej chaosu niż pomysłu na grę.l

63. min. Ronaldo próbuje coś zmienić indywidualnymi akcjami. Portugalczyk zszedł do środka pola i strzelił po ziemi w kierunku bramki. Niecelnie.

57. min. Pepe pośliznął się na własnej połowie i był bardzo bliski stracenia piłki. Alonso w ostatniej chwili sfaulował rywala, który wychodził na bardzo niebezpieczną pozycję. Tylko żółta kartka dla Hiszpana.

55. min. REMIS! FALCAO! Lopez świetnie dośrodkował na głowę napastnika Atletico, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Casillasa! Szał radości na stadionie w Madrycie.

53. min. Khedira zdecydował się na strzał. Bardzo niecelnie.

50. min. Ronaldo miał szansę z rzutu wolnego. Nie trafił.

46. min. Początek drugiej połowy. Na boisku pojawił się Oezil, który zmienił Kakę.

Tak relacjonowaliśmy pierwszą połowę:

45. min. Koniec pierwszej połowy. Real na razie prowadzi z rywalem zza miedzy 1:0, ale Atletico cały czas naciska na lidera ligi hiszpańskiej. Wracamy po przerwie.

44. min. Swoją szansę miał Filipe, nie udało się trafić w bramkę.

38. min. Ronaldo indywidualnie na lewym skrzydle. Portugalczyk zszedł na lewą stroną i oddał groźny strzał lewą nogą. Courtois ratuje swoją drużynę.

33. min. Di Maria kapitalnie dośrodkował na głowę Benzemy. Francuz uderzył minimalnie obok bramki.

30. min. Falcao kolejny raz walczył o górną piłkę, kolejny raz został w ostatniej chwili uprzedzony. Pod bramką gości coraz częściej pachnie golem.

25. min. GOL DLA REALU! Cristiano Ronaldo! Portugalczyk kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad murem, tuż za nim obniżyła swój lot i wpadła tuż przy lewym słupku bramki Courtoisa!

23. min. Ależ szansę miał Tiago! Pomocnik gospodarzy strzał z linii pola karnego. Wystarczyło trafić w bramkę, a Casillas miałby wielkie problemy. Strzał został jednak zablokowany przez jednego z obrońców Realu.

22. min. Ronaldo przewracany w polu karnym. Sędzia mógł podyktować jedenastkę.

19. min. Gospodarze zaczynają sobie coraz odważniej poczynać. Obrona Realu na razie nie wygląda najpewniej.

16. min. Falcao znowu z łatwością wyprzedził obrońców, jednak piłka lekko go przelobowała - nie udało się oddać celnego strzału głową.

13. min. Ramos miał okazję po rzucie rożnym, ale jego mocny strzał głową zablokował jeden z obrońców.

9. min. Casillas ratuje Real! Falcao wygrał pojedynek biegowy z Ramosem i momentalnie uderzył na bramkę. Tylko rzut rożny.

6. min. Ronaldo składał się do strzału, ale obrońca Atletico zdołał mu przeszkodzić.

3. min. Pierwsza groźna akacja Realu. Na strzał zdecydował się di Maria, dla którego jest to pierwszy mecz w składzie Realu od połowy grudnia zeszłego roku. Uderzenie Argentyńczyka obronił bramkarz gospodarzy.

1. min. Początek meczu.