Najlepsza darmowa transmisja meczu Atletico Madryt - FC Barcelona:
    j.gs/2AQa
    Zapraszamy już od godziny 19:00!

Wi�cej o wydarzeniu

Primera Division. "Sport": Messi nie zagra już w tym sezonie

Barcelona pokonała w spotkaniu 35. kolejki Atletico Madryt 2:1, ale święto pieczętujące mistrzostwo Hiszpanii zakłócił uraz Lionela Messiego. Argentyńczyk nie dokończył spotkania i jak pisze kataloński dziennik "Sport", nie zagra już do końca sezonu.

• KONIEC

O pierwszej połowie nie ma co wspominać, Falcao rozpoczął mecz w drugiej połowie, strzelając gola. To wydarzenie nie tylko ożywiło spotkanie, ale też było wstępem do bardzo ciekawego doświadczenia - okazało się, że nie tylko wejście Messiego na boisko potrafi postawić Barcelonę na nogi. Gdy Argentyńczyk musiał opuścić murawę z powodu urazu i Katalończyków czekał długi okres gry w dziesiątkę, Barcelonie niespodziewanie udało się włączyć piąty bieg i wygrać spotkanie. A więc każdy ruch Messiego wywołuje niezwykłe konsekwencje. To zapewne czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Barcelona jeszcze bardziej dopięła swoje mistrzostwo i już dziś wieczorem jej piłkarze będą mogli świętować w Enklawie duchu.

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Madrytczycy odzyskują piłkę. Courtois znowu biegnie w pole karne. Nie udało się. Courtois znowu wraca.

• 90. min. + 2

Goście jeszcze próbują. Jeszcze będą mieli rzut rożny. Courtois w polu karnym. I... Sanchez wychodzi z kontrą. Godin dobrze jednak blokuje mu drogą i w końcu spycha go na aut.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

Insua dotyka piłki ręką. Sędzia dotyka kartki.

• 89. min.

Bartra oberwał przypadkowo nogą w twarz. Chyba wiedział, że przypadkowo, bo postanowił nawet udawać, że go nie boli.

• 88. min.

...ale to już masa radości Barcelony.

• 87. min.

To jeszcze chwile radości Atletico...

• 86. min.

To jest ta akcja, w której madrytczykom wreszcie dużo się udaje. Costa nieźle uderza z sytuacyjnej piłki, ale Pinto z taką samą piłkę bardzo dobrze wybija.

• 84. min.

To jest ten moment, w którym Atletico bardzo chce wyrównać, ale chęci nie przekładają się na składne akcje.

• 82. min.

To chyba dobry moment na zaprezentowanie szpaleru.

• 79. min.

Piłka trafiła w polu karnym do Villi. Napastnik gości z dziesięciu metrów próbował fatalnie przestrzelić, ale niechcący nastrzelił przebiegającego obok bramki Gabiego. Na tyle niefortunnie, że piłka wpadła do siatki. Chyba że Villa jest geniuszem i od początku chciał tak strzelić.

• GOOOOOOL

79. min.

1:2! Samobój Gabiego!

• 77. min.

Kapitalna wrzutka w pole karne Barcelony, po której nie udaje się strzelić gola, ale udaje się zasiać rządy chaosu. Ostatecznie jednak Katalończykom udaje się je stłumić.

• 76. min.

Ostatnia zmiana w Atletico. Olivier Torres za Adriana Lopeza.

• 76. min.

Za to mamy do czynienia z pierwszą chyba w historii sytuacją, w której zejście Messiego napędziło Barcelonę.

• 75. min.

Tymczasem wieść niesie, że Messi doznał kontuzji i zszedł z boiska. Po raz kolejny okazuje się, że wczesne przeprowadzenie finałowej zmiany się mści. Barcelona kończy w dziesiątkę.