To nie był dobry mecz dla oka kibiców. Życzymy lepszej nocy.

Koniec! Derby Madrytu na zero. Barcelona powiększa przewagę nad obiema drużynami z Madrytu do 10 punktów.

Ronaldo świetnie do Carvajala! Hiszpan uprzedzony.

• 89. min.

Lucas ofiarnie rzucił się pod nogi Ronaldo! Heroiczna interwencja! Mógł być gol!

• 85. min.

Isco wdał się w drybling i stracił piłkę.

• 83. min.

Jeszcze dośrodkowanie Marcelo... Nic z tego.

• 80. min.

Ronaldo odmierzył słynne kroki i pociągnął z wolnego! Kapitalna interwencja Oblaka!

• 78. min.

Jeszcze jeden strzał na bramkę Realu! Piłkarze gospodarzy sygnalizują zagranie ręką u Ronaldo! Nic nie było. Powtórki jasno to pokazują.

• 78. min.

To musiał być gol! Musiał! Gameiro był sam na sam z bramkarzem, przelobował bramkarza, ale Varane wybił piłkę głową! Piłka zmierzała już do bramki! Niesamowite!

• 75. min.

Ronaldo oddał sytuacyjny strzał. Obok bramki. Nie miał zbyt wiele miejsce. Zrobił, co mógł.

• 74. min.

Real dłużej utrzymuje się przy piłce, ale to nic nie daje. Żadnych okazji bramkowych. Żadnych.

• 65. min.

Niewiele dzieje się w derbach Madrytu. Jak powiedział Paweł Wilkowicz w przerwie: oczy krwawią.

• 57. min.

Atletico próbowało wyjść z kontrą, ale Real bardzo szybko ustawił szyk obronny.

• 52. min.

Thomas zastąpiony przez Carrasco. Może Belg rozrusza mecz.

Ramos nie wyszedł na drugą połowę. Jego kontuzja nosa musiała być zbyt poważna.

Rozpoczęła się druga połowa.

• 45. min.

Przerwa. Niewiele działo się w pierwszej połowie tego spotkania. Bezbramkowy remis.

• 45. min.

W ogóle niewidoczny w tym meczu jest Griezmann. Właśnie stracił piłkę.

• 44. min.

Wreszcie sensowny atak Realu. Marcelo mocno wstrzelał piłkę w pole karne. Obrońcy zachowali zimną krew i przerwali atak.