Oceniono 10 razy 10

No bym chciał zobaczyć ikera

• realmadridhalamadrid

Oceniono 10 razy 4

Dziś musi zagrać Iker Casillas ponieważ nie widzieliśmy długo Ikera więć chciał bym żeby zagrał a co do wyniku to 0:3 dla Realu Madrid a gole strzeli Cristiano Ronaldo,Mesut,ozil i Karim Benzema lub Gonzalo Higuain a jak sie Real Madrid postara bardzej to wygra 0:4 i może dożuci gola Luka Modrić .

• krystiano1509

Oceniono 4 razy 0

Tello też w ostatnim meczu strzelił 2 gole i też był wynik 3:0 ale nikt nie pisze że on zrobił koncert :)

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 88. min.

Callejon ruszył z kontrą. Doganiany, tuż przed polem karnym, postanowił kiwać. Jedną nogą sam podciął sobie drugą - wyszło naprawdę fatalnie.

• 84. min.

Callejon ładnie minął rywala i uderzył tak, że piłka kozłowała. Lekko minęła jednak dalszy słupek bramki Iraizoza.

• 81. min.

Zmiana w Athletiku. Moran za Muniaina.

• 79. min.

Zmiana w Realu. Morata za Cristiana Ronalda. Portugalczyk nie jest dziś u siebie i słyszy jednak głównie gwizdy, a także widzi światełka z laserów.

• 76. min.

Higuain idealnie utrzymał linię spalonego, dostał świetne podanie od Ronalda i z ostrego kąta, niepilnowany, przymierzył idealnie na dalszy słupek.

• GOOOOOOL

76. min.

0:3! Higuain!

• 71. min.

Zmiana w Realu. Higuain za Benzemę.

• 68. min.

Tym razem idealnie ułożona głowa przy uderzeniu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Drugi gol Portugalczyka w tym meczu.

• GOOOOOOL

68. min.

0:2! Cristiano Ronaldo!

• 61. min.

Zmiana w Realu. Callejon za Di Marię.

• 60. min.

Ostra kosa Muniaina na Marcelu. Zasłużona żółta kartka.

• 54. min.

Doskonała okazja Realu, dwie świetne interwencje Iraizoza.

• 52. min.

Xabi Alonso wyskoczył w powietrze i znokautował Khedirę oraz Sana Josego. Khedira wstał najwcześniej.

• 49. min.

Cristiano Ronaldo w fantastycznym rajdzie, piłkę wyprowadza prawie od własnej bramki. Zatrzymuje się gdzieś w połowie boiska, bo jest bez przerwy ciągnięty za koszulkę. Sędzia nie reaguje.

Ruszyła druga połowa.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Piłka w końcu w siatce bramki Realu, ale po gwizdku, bo Llorente ewidentnie faulował obrońcę.