(16)
Manchester United
(109)

Liczba oddanych głosów: 125

• Manchester znów rozczarowuje i nie wygrywa czwartego meczu na wyjeździe w tym sezonie. Z kolei gospodarze mogą być zadowoleni z dzisiejszej gry i wyniku. O mały włos, a nie odesłaliby podopiecznych Van Gaala do domu bez punktów. U nas to wszystko. Zapraszamy na kolejne relacje na Sport.pl.

• 94. min.

KONIEC 2:2!

• 94. min.

Ostatnia akcja. Januzaj w pole karne. Wybija Gardner. Z kontrą rusza West Brom. Fauluje Marcos Rojo. Tu już się chyba nic nie zmieni.

• 92. min.

Falcao osaczony przez trójkę piłkarzy traci piłkę. Jeszcze Fellaini, strzał Blinda! Wciąż remis. Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. 60 sekund do końca.

• 91. min.

Arbiter dolicza cztery minuty. W tym czasie strzał oddaje Blind. Tym razem piłka nie usiadła mu na bucie.

Gospodarze starają się skraść cenne sekundy. Widzą, że Manchester jest w natarciu. Rzut rożny. Young w pole karne, ale Myhill na posterunku.

• 88. min.

Pierwszy gol byłego zawodnika Ajaxu Amsterdam w Premier League. Asystę przy trafieniu Holendra zalicza nikt inny jak Radamel Falcao. Pozostaje zapytać Van Gaala, dlaczego tak późno zdecydował się skorzystać z jego usług.

• 87. min.

GOOOLL! REMIS!! BLIND! PIĘKNY STRZAŁ PRZY SŁUPKU!

• 86. min.

Rozpoczynają się chaotyczne ataki graczy United. Fellaini przepycha się jak tur przez gąszcz rywali, ale był na spalonym. To okazja na zmianę dla West Bromu. Schodzi strzelec pierwszej bramki - Sessegnon, a w jego miejsce pojawia się Mulumbu. Gospodarze wzmacniają formację defensywną. Chcą za wszelką cenę utrzymać korzystny wynik.

• 83. min.

Żółta kartka dla Blinda, który zatrzymał groźny kontratak rywali.

• 81. min.

Shaw mknie lewą stroną i podaje w pole karne. Gardner wybija na rzut rożny. To dziewiąty korner dla gości. Young wrzuca, a Van Persie strzela niecelnie.

• 79. min.

Fellaini dotyka piłki ręką, a chwilę później fauluje Morrisona. Bez konsekwencji. Wrzutka Brunt'a niedokładna.

• 77. min.

Zdaje się, że była to zmiana wymuszona. Fizjoterapeuci od razu zajęli się skrzydłowym przykładając mu lód do kolana. Oby kontuzja nie okazała się groźna.

• 76. min.

Di Maria opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się na nim Ashley Young.

• 74. min.

Di Maria podaje wprost na głowę Falcao. Kolumbijczyk odgrywa piłkę do Van Persiego, a ten strzela bez chwili namysłu. SŁUPEK! Dobija Januzaj! Przestrzelił. Sporo szczęścia mają teraz gospodarze.

• 73. min.

Obrońca gospodarzy wyraźnie dotyka piłki ręką we własnym polu karnym. To musi być karny! Nie do wiary! Gwizdek sędziego milczy!

• 72. min.

Falcao wchodzi za Juana Matę. Rozrusza United?

• 70. min.

Rafael stara się odkupić swoje winy, ale kompletnie mu to nie wychodzi. Jego strzał przelatuje wysoko nad bramką. To było dziesiąte piętro wieżowca.

• 69. min.

Falcao się rozgrzewa. Czas najwyższy.

• 67. min.

Poważny błąd Rafaela. Brazylijczyk nie utrzymał linii spalonego. Dzięki temu Berahino nie był na pozycji spalonej i samotnie pomknął w kierunku bramkarza nie dając mu najmniejszych szans.