White Hart Lane

Chelsea

Odśwież
35
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +2 Co się dzieje pod bramką Chelsea! Najpierw Terry w nieprawdopodobny sposób zatrzymał strzał Adebayora. Po chwili w ogromnym zamieszaniu zablokowano strzał Bale'a.

89. min. Romeu huknął z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka.

86. min. Dośrodkowanie Juna Maty i Ramires głową strzelił tuż obok słupka. Gdyby trafił w bramkę, byłby gol.

83. min. Strzał Sturridge'a z dystansu łatwo broni Friedel.

80. min. Kompletnie nieudane dośrodkowanie Cole'a, który nagle znalazł się bliżej środka boiska. zagrał w pole karne, do nikogo.

76. min. Mata znów przestrzelił z bliska. Ale Chelsea ma przewagę.

72. min. Po dziesięciu minutach przewagi Tottenhamu zaatakowała Chelsea. Mata nie doszedł do dośrodkowania i tylko lekko trącił piłkę czubkiem buta. Przeleciała obok bramki. Gdyby trafił, byłby gol.

69. min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto na głowę Sandro. Po jego strzale głową piłka przeleciała tuż obok słupka.

67. min. Scott Parker minął jednego z obrońców Chelsea, wpadł w pole karne, ale zatrzymał się na drugim.

61. min. Dośrodkowanie do Adebayora, ale jego strzał głową przeleciał obok słupka. Wcześniej kolejna kontrowersyjna sytuacja. We własnym polu karnym Assou-Ekoto źle przyjął piłkę i odbiła się od jego ręki. Gwizdek sędziego milczał jak zaklęty.

58. min. Gol dla Tottenhamu, ale nieuznany przez sędziego. Modrić wrzucał z rzutu wolnego. Gallas odbił piłkę na bark Adebayora, który był tyleż zaskoczony, co szczęśliwy gdy ta wpadła do siatki. Sędzia dopatrzył się spalonego. Chyba go nie było.

54. min. Dwie dobre okazje dla Chelsea. Najpierw doskonała. Drogba świetnie zagrał prostopadle do Ramiresa, który w sytuacji sam na sam strzelił w bramkarza Tottenhamu. Po chwili po dośrodkowaniu Maty i strzale głową Terry'ego piłkę złapał Friedel.

51. min. Tym razem strzelał Sturridge. na bramkę Friedela na początku drugiej połowy leci istna kanonada.

49. min. Strzał Meirelesa zza linii pola karnego. Piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +4 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +3 I druga wymuszona zmiana Chelsea. Obi Mikel utyka. Zmienia go Oriol Romeu. A Frank Lampard siedzi na ławce.

45. min. +1 Jeszcze jeden strzał Tottenhamu. Tym razem próbował Adebayor, ale miał trudną sytuację, bo musiał się mocno obracać. Cech broni bez problemu.

45. min. Modrić strzelał z lewej nogi zza pola karnego, ale jego uderzenie zablokował Terry.

42. min. Brutalny faul Ramiresa na Bale'u. Wyciągnięta w górę noga. To mogła być czerwona kartka, a skończyło się na żółtej. Bale wciąż zwija się z bólu.

36. min. Daleka wrzutka z obrony do Bale'a, ale szybciej przy piłce był bramkarz Chelsea Petr Cech. To jeden z nielicznych, w ostatnich minutach, ataków gospodarzy.

32. min. Chelsea ma problem. Ivanović musi zejść z boiska z powodu kontuzji. Zmienia go Paulo Ferreira.

29. min. Dośrodkowanie ze skrzydła do wbiegającego w pole karne Drogby, który uderzył z pierwszej piłki i trafił w słupek. Nic nie zostało z przewagi Tottenhamu.

27. min. Strzał Meirelesa z dystansu. Piła leciała pod poprzeczkę, ale bez problemu złapał ją Friedel.

23. min. Gol dla Chelsea! No i wreszcie gościom wyszła kontra. Gol bardzo podobny do strzelonego przez ich rywali. Drogba zagrał do Cole'a, który zgrał piłkę ze skrzydła w pole karne. Do siatki wepchnął ją Sturridge.

20. min. Adebayor ukarany żółtą kartką. Sfaulował Drogbę. Mecz trochę stracił na tempie, ale wciąż częściej przy piłce jest Tottenham.

15. min. Na razie Tottenham ma 71 proc. posiadania piłki. Chelsea sobie nie radzi.

12. min. Ale się dzieje. Bale był faulowany przez Ivanovicia na linii pola karnego. Sędzia Howard Webb podyktował jednak rzut wolny. Van der Vaart trafił w mur.

11. min. Ach mogło być 1:1. Po strzale Maty Friedel odbił piłkę przed siebie, ale Sturridge z kilku metrów huknął nad poprzeczką. Powinien być gol.

8. min. Gol dla Tottenhamu! Bale i Adebayor zrobili to czego się można po nich spodziewać. Ten pierwszy po stracie piłki przez Chelsea przy linii środkowej pobiegł skrzydłem i zagrał po ziemi. Adebayor dobił piłkę, której nie sięgnął bramkarz gości.

5. min. Wciąż atakuje Tottenham. Wrzutka w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę za linię.

2. min. Gareth Bale wpadł w pole karne, przełożył sobie piłkę z lewej na prawą nogę, ale rzuciło mu się pod nogi dwóch obrońców i zablokowali strzał. Tottenham mógł świetnie rozpocząć mecz.