(8)

Liczba oddanych głosów: 15

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Konflikt w Chelsea? Diego Costa rzucił koszulką w stronę Jose Mourinho

Napastnik mistrzów Anglii nie zagrał w derbowym spotkaniu z Tottenhamem (0:0). Rozczarowany, zdjął rozgrzewkową koszulkę i rzucił ją w kierunku trenera. Choć angielska prasa pisze o konflikcie w Chelsea, to sam Mourinho zaprzecza i twierdzi, że jego relacje z Costą są poprawne. ?Nie oczekuję, że gracz, który siedzi na ławce będzie tańczył i śpiewał dlatego, że nie gra? - powiedział.

Po emocjonującej pierwszej połowie i bardzo słabej drugiej Tottenham bezbramkowo remisuje z Chelsea. Piłkarze Mourinho oddali tylko jeden celny strzał na bramkę - Lloris interweniował po strzale Hazarda z powietrza. Begović miał nieco więcej pracy, ale w drugiej połowie i on mógł przysnąć, podobnie jak kibice. Po tym spotkaniu Tottenham pozostaje na piątym miejscu, a Chelsea przesunęła się na 14. pozycję.

• 83. min.

W sytuacjach bramkowych 8:5. Dość mało jak na taki szlagier. Spotkanie rozczarowuje.

• 67. min.

Pierwszy celny strzał Chelsea! I to jaki! Ivanović przerzucił piłkę na lewą stronę, a Hazard uderzył z powietrza po długim rogu. Lloris z trudem odbił piłkę.

• 62. min.

Ależ okazję zmarnował Son! Dostał piłkę, gdy stał trzy metry przed bramką i uderzył - po pierwsze - lekko - po drugie - prosto w bramkarza.

• 57. min.

Wciąż czekamy na pierwszy celny strzał Chelsea i w ogóle pierwszy celny strzał w tej połowie.

• 56. min.

Zmiana u gospodarzy. Lamela zmienia Masona, który schodzi z boiska z urazem.

• 50. min.

Niebezpieczna wrzutka w pole karne Tottenhamu. Zouma minął się z piłką, a Lloris już nie. Złapał ją i wciąż jest 0:0.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Tottenham przeważał, oddał trzy celne strzały, a Chelsea zero, ale na razie na White Hart Lane bez bramek.

• 43. min.

Oscar uderzył z ostrego kąta w boczną część bramki.

• 38. min.

Siadło tempo spotkania. Miejmy nadzieję, że to cisza przed burzą.

• 32. min.

Piękna akcja Tottenhamu. Kilka szybkich podań i piłka trafiła do Dembele. Ten kropnął zza pola karnego i Begović końcami palców odbił piłkę na rzut rożny.

• 27. min.

Świetnie włączył się do akcji Walker, zagrał do Kane'a, ale ten wypchnięty nie miał miejsca na oddanie strzału. Begović złapał futbolówkę.

• 27. min.

Kapitalna wrzutka Kane'a! Son uderzył głową, ale Begović broni.

• 21. min.

Chelsea w gazie! Pedro po rykoszecie tuż nad poprzeczką! Dzieje się!

• 21. min.

Strzał głową Hazarda po dośrodkowaniu Oscara. Piłka poleciała nad poprzeczką.

• 19. min.

Chelsea miała kolejną szansę, ale wszystko zepsuł złym dośrodkowaniem Fabregas.

• 19. min.

I akcja Chelsea! Szarżował w polu karnym Pedro i już składał się do strzału, gdy, wtem!, w ostatniej chwili piłkę wybił mu wślizgiem Alderweireld.

• 15. min.

Kapitalne szybujące uderzenie Kane'a zza pola karnego! Piłka odbiła się od klatki piersiowej Begovicia. Było blisko!

• 12. min.

Celny strzał głową Alderweirelda. Ale nawet, gdyby piłka ugrzęzła w siatce, gol nie zostałby uznany. Chwilę wcześniej faulowany był jeden z piłkarzy Chelsea.