Głupi błąd Mignoleta, który wypuścił piłkę z rąk, ale sędzia odgwizduje faul.

• 80. min.

I teraz wszystko się znowu odmieniło. To goście coraz śmielej atakują.

• GOOOOOOL

76. min.

Jest remis! Świetne dośrodkowanie Lamberta i Pucheon bez problemów pokonuje Mignoleta strzałem głową!

• 71. min.

Sunderland idzie za ciosem. Cały czas atakuje. Bardsley zdecydował się na uderzenie z 30 metrów, obok bramki.

• GOOOOOOL

68. min.

Gol dla Sunderlandu! Podanie Johnsona do Bardsleya, który nie dał szans Borucowi.

• 62. min.

Druga połowa dużo żywsza niż pierwsza. Jednak to nadal goście przeważają.

• 59. min.

Bardzo dobry mecz Mignoleta dzisiaj. Po raz kolejny musiał wykazać się po uderzeniu Rodrigueza.

• 55. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Lallany, uderzenie głową Rodrigueza i Mignolet znowu broni.

• 54. min.

Ładna akcja gospodarzy, zagranie piłki w pole karne, ale Fonte na posterunku.

• 52. min.

Rodriguez uderzył głową, kolejna świetna interwencja MIgnoleta.

• 49. min.

I znowu na boisku wieje nudą.

Zaczyna się druga połowa.

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy.

• 45. min.

Sędzia dolicza minutę.

• 42. min.

Lambert ładnie przyjął piłkę, znalazł się sam na sam przed Mignolet i skiksował. Piłka doturlała się do bramkarza.

• 40. min.

Pierwsza interwencja Boruca. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego O'Shea zgrał piłkę głową do Johnsona, który z bliska uderzył za lekko, aby zaskoczyć polskiego bramkarza.