Oceniono 7 razy 5

Podobno samoboj a nie RvP

• magulonek

Oceniono 6 razy 4

Zwycięstwo wymęczone czy nie - to nie ma znaczenia, gdyż kibice innych angielskich zespołów już do końca będą oglądać Nasze plecy! Tylko United!

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Manchester United coraz bliżej tytułu

Manchester United ma już 18 punktów przewagi nad Manchesterem City i pewnie zmierza po tytuł. W meczu z Sunderlandem piłkarze Aleksa Fergusona nie musieli się szczególnie wysilać. Od początku do końca kontrolowali mecz i wygrali 1:0.

• 90. min. + 2

Ataki Sunderlandu są bardzo chaotyczne, nie zanosi na to żeby coś z tego wyszło.

• PILNE

90. min.

Sędzia doliczył aż sześć minut.

Wickham strzela sprzed pola karnego, piłka w rękach De Gei. Piłkarze Sunderlandu bombardują już pole karne MU przy każdej możliwej okazji.

• 88. min.

Robi się gorąco pod bramką MU, ale piłka zatrzymuje się gdzieś w nogach obrońców. Nic z tego nie będzie.

• 85. min.

Zmęczony Anderson schodzi z boiska, pojawia się na nim Tom Cleverley.

• 80. min.

Buttner jest dziś dużo bardziej zapracowany w ataku niż w obronie. Mocno uderzył z dystansu i Mignolet musi wybijać na rzut rożny.

• 79. min.

Bardsley schodzi z boiska, a w jego miejsce Larsson.

• 76. min.

Bardsley strzela z dystansu, ale piłka leci wysoko nad bramką de Gei.

• 70. min.

Manchester uznał, że na wszelki wypadek lepiej nie oddawać piłki Sunderlandowi i długo rozgrywa na połowie rywala. Do sytuacji bramkowej nawet się jednak nie zbliżył.

• 65. min.

Coraz odważniej zaczyna atakować Sunderland. Sessegnon próbował uderzać z przewrotki.

• 61. min.

Po rzucie rożnym De Gea zderza się głową z Nemanją Vidiciem. Obaj wyglądają na oszołomionych, ale grają dalej.

• 60. min.

Sessegnon był blisko dobrej pozycji strzeleckiej, ale Evans wybija na rzut rożny.

• 50. min.

Początek drugiej połowy nie zapowiada zmiany obrazu meczu. Manchester wszystko ma pod pełną kontrolą.

• PILNE

Bramkę dla Manchesteru zaliczono jednak jako samobójcze trafienie Titusa Bramble'a. Van Persie wciąż czeka więc na bramkę.

• Manchester United po pierwszej wygrywa z Sunderlandem 1:0. Zespół Aleksa Fergusona gra bardzo mądrze, nie daje rywalowi szans na rozwinięcie skrzydeł i regularnie zagraża bramce Mignoleta. Szczególnie groźny jest Robin Van Persie, który próbuje kończyć strzałem niemal każdą akcję. Raz mu się udało - w 27. minucie piłka po jego strzale (i po nodze Bramble'a) trafiła do siatki.

• 45. min.

Jeszcze jedna próba Van Persiego i sędzia kończy pierwszą połowę.

• 43. min.

Carrick pacyfikuje kolejną nieśmiałą akcję Sunderlandu.

• 41. min.

Van Persie faulowany przez McCleana. Sam podchodzi do rzutu wolnego, uderza pod poprzeczkę i znów świetnie interweniuje Mignolet.

• 38. min.

Van Persie ma ochotę na kolejne gole. Dopada do podania Younga i strzela po ziemi, ale Mignolet łapie piłkę.