Oceniono 5 razy 3

Ale będzie lanie.Myślę że będzie 4-1.Mam dopiero 9 lat i kibicuje Arsenalowi.

• yrevax

Oceniono 14 razy 2

Arsenal z Wojtkiem w bramce, Sanią w obronie, i Van Persim w ataku.stwiam o tak 0-2.

• Gość: borzyk

Oceniono 8 razy 0

3-1 Arsenal♥

Wi�cej o wydarzeniu

UEFA. Arsene Wenger zawieszony na trzy mecze

UEFA ukarała trzy meczowym zawieszeniem, a także grzywną wysokości 40 000 euro trenera Arsenalu Londyn. Arsene Wenger po meczu rewanżowym 1/8 finału LM, po którym jego klub odpadł z rozgrywek, zaatakował słownie arbitra w tunelu prowadzącym do szatni. Francuz postawę sędziego określił jako kompromitującą. Kanonierzy wygrali z AC Milanem 3:0.

Odśwież
26

Mecz rozpoczął się od nacisków gospodarzy, którzy raz za razem atakowali bramkę Wojciecha Szczęsnego. Szczególnie aktywny był Bobby Zamora, ale brakowało mu skuteczności.

Prowadzenie Rangersom dał w 22. minucie Adel Taarabt, który kapitalnie minął Thomasa Vermaelena i uderzył tuż przy słupku. Polski bramkarz Kanonierów nawet nie drgnął.

Piętnaście minut później wyrównał Theo Walcott, który otrzymał sprytne podanie od Robina van Persiego i strzelił z linii pola karnego, Piłka uderzyła w słupek, ale na tyle szczęśliwie dla skrzydłowego Arsenalu, że trafiła znów pod jego nogi i wtedy Paddy Kenny musiał już ją wyjąć z siatki.

Decydujące trafienie było dziełem Samby Diakite. Rozgrywający fatalny mecz Vermaelen przewrócił się z lewej strony pola karnego, Jamie Mackie przejął piłkę, zagrał na środek do niepilnowanego Malijczyka, a ten mierzonym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans Szczęsnemu.

90. min. +6 Koniec meczu.

90. min. +4 Spóźniony wślizg Bartona w nogi Chamberlaina i pomocnik Rangersów ogląda żółtą kartkę.

90. min. Cztery minuty doliczone przez Mike'a Deane'a.

85. min. Kapitalne krosowe podanie w pole karne do Mackiego, ten wycofuje na piętnasty metr do Bartona, który uderza z pierwszej, ale Szczęsny kapitalnie przenosi piłkę nad poprzeczką.

84. min. Diakite przejmuje piłkę na środku boiska i od razu próbuje lobować Szczęsnego z ponad czterdziestu metrów, obok bramki.

80. min. Arsenal ma dużą przewagę posiadania, ale kompletnie nic z niej nie wynika.

72. min. Vermaelen został na stałe w ofensywie i gra jako drugi napastnik.

66. min. GOL!!! Vermaelen przewraca się z lewej strony pola karnego, Mackie przejmuje piłkę, zagrywa na środek do niepilnowanego Diakite, a ten mierzonym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans Szczęsnemu.

65. min. Song fauluje taktycznie Bartona i mamy pierwszą w tym meczu żółtą kartkę.

59. min. Doskonałe prostopadłe podanie Songa, van Persie wychodzi sam na sam z Kennym, ale Irlandczyk kapitalnie broni, wybijając piłkę na rzut rożny.

48. min. Dobre dośrodkowanie z prawej strony Walcotta, ale Gibbs uderza głową tuż obok słupka.

46. min. Gramy dalej.

45. min. +1 Koniec pierwszej połowy.

42. min. Piękna kombinacyjna akcja w trójkącie Ramsey - Song - Rosicky, ale sktrzał Czecha był zbyt lekki by zagrozić Kenny'emu.

40. min. Ramsey potężnie zza pola karnego, ale piłka o kilkanaście centymetrów mija słupek bramki Rangersów.

37. min. GOL!!! Sprytne podanie van Persiego do Walcotta, ten uderza z linii pola karnego, ale piłka trafia w słupek. Na tyle szczęśliwie dla skrzydłowego Arsenalu, że trafia znów pod jego nogi i teraz już Kenny musiał ją wyjąć z siatki.

31. min. Mackie wychodzi sam na sam ze Szczęsnym, ale sędzia odgwizduje spalonego. Chyba słusznie.

22. min. GOL!!! Prostopadła piłka przed pole karne do Taarabta, ten genialnie ogrywa Vermaelena i z linii szesnastki uderza obok Szczęsnego, Polski bramkarz nawet nie drgnął.

21. min. I znów Zamora. Napastnik reprezentacji Anglii tym razem uderzył po ziemi zza pola karnego, ale w sam środek bramki.

13. min. Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka po strzale głową Zamory przelatuje metr nad poprzeczką bramki gości.

10. min. Zamora pada w polu karnym Arsenalu, ale o jedenastce nie ma mowy.

8. min. Sprytny strzał po ziemi z rzutu wolnego van Persiego, ale Kenny dobrze broni.

1. min. Początek meczu.

15:55 Przed meczem: w grudniu na Emirates Stadium 1:0 wygrał Arsenal. Po ostatnich sześciu zwycięstwach z rzędu "Kanonierzy" nie powinni mieć problemów z odniesieniem kolejnej wygranej, choć QPR bardzo potrzebuje punktów, bo po 30 kolejkach ma ich tylko 25 i znajduje się w strefie spadkowej (jest 18. w stawce 20 drużyn).