Oceniono 13 razy 9

GGMU!!

• narkkk

0

fajny mecz, ale dziwnie jak bramki strzelaja ludzie inni niż Ci od których tego oczekujesz :P /betgun com najlepsze portal bukmacherski

• tubthumper

Oceniono 3 razy -1

Lepsza relacja jest na Komentarium; komentarium.pl/relacja/pokaz/24/manchester-united-fc-manchester-city-fc-2015-04-12

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Balotelli znów się zagalopował na Twitterze

Napastnik Liverpoolu Mario Balotelli oprócz braku skuteczności w tym sezonie może się pochwalić również kiepskim timingiem. Reprezentant Włoch podczas wczorajszych derbów Manchesteru, zaraz po otwierającym golu Serio Aguero, opublikował wpis na Twitterze: "1-0 OLD TRAFFORD... Wstańcie i zamknijcie się". Niestety dla Mario, "Czerwone Diabły" odpowiedziały czterema golami i wygrały mecz 4:2.

• KONIEC

[Wyświechtana fraza komentatorska mode ON] Sympatycy futbolu mogą czuć się usatysfakcjonowani. Było w tym mezu wszystko: bramki, emocje, kartki, kontrowersje. [Wyświechtana fraza komentatorska mode OFF], ale kiedy naprawdę, było fajnie, szybko, ciekawie, mokro, ślisko i emocjonująco. City zaczęło z wysokiego C (jak City), ale potem strzelał już tylko United, inkludując bramki cudnej urody, choć niektóre ze spalonych. I kiedy fani Czerwonych Diabłów już myśleli, że chwila pomsty za upokarzające 1:5 sprzed trzech lat jest bliska, goście strzelili gola na 2:4, ale gospodarze nie wydawali się jakoś mocno zmartwieni. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy na kolejne.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

• 90. min. + 2

Di Maria uderza z dystansu, ale Hart wyciąga się i łapie piłkę. Potem gracze przekopują jeszcze trochę piłkę jak na "Orlikach", gdy nikt już nie ma siły, ale nie chce jeszcze iść do domu.

City rozstawia hokejowy zamek, wymienia króciutkie, eleganckie podania, Aguero ślicznie, mocno i piorunująco, a także dość znienacka dośrodkowuje w pole karne, wybija Valencia.

• 89. min.

Ta akcja gości obfitowała w efektowne sztuczki techniczne, ale ich kibice pewnie oddaliby je za jeszcze trzy gole. W końcu Aguero dostał piłkę z prawego skrzydła, uderzył, piłka przeszła po ręce de Gei i wpadła do bramki, odbiwszy się od słupka.

• GOOOOOOL

89. min.

4:2! Aguero!

• 87. min.

Piątej bramki chyba jednak nie będzie, choć Blind starał się ładnie wbić piłkę w pole karne, Zabaleta stwierdził jednak, że "no bez przesady" i go powstrzymał. Tymczasem obolały, kulejący i smutny Michael Carrick idzie do strefy zmian, gospodarze będą dogrywać w dziesiątkę?

• 85. min.

Kolejne wślizgi, którymi goście wybijają piłkę na aut, są z ich strony niemym błaganiem o jak najszybsze zakończenie meczu. Może sędzia zna litość.

• 83. min.

Jeszcze jedna zmiana w drużynie United: Falcao za Fellainiego.

• 81. min.

Zmiana w United. Di Maria za Matę.

• 79. min.

Długie podania przecinają boisko, piłki fruwają, ale nic za bardzo z tego nie wynika, Clichy przejmuje piłkę by podać ją Silvie, Silva oddaje Clichy'emu, który z kolei ustępuje przed argumentami Valencii.

• 77. min.

Aguero i spółka mają bardzo niewesołe miny.

• 75. min.

Zmiana w drużynie United - kwadrans od van Gaala dostaje Marcus Rojo, a schodzi z boiska Phil Jones.

• 73. min.

Young świetnie dorzucił pod bramkę z rzutu wolnego, Smalling wybiegł i bardzo dobrze uderzył głową.

• GOOOOOOL

73. min.

4:1! Smalling!

• 72. min.

Seria nic nie wnoszących stałych fragmentów gry i ogólnego przestoju. Gdybyśmy byli łodzimierzem Szaranowiczem mówilibyśmy teraz o życiu osobistym Andreasa Goldbergera.

• 68. min.

Gospodarze mają ochotę na więcej, goście mają ochotę, żeby to wszystko już się skończyło. Atak za atakiem United, City broni się ponad połową drużyny.

• 66. min.

Rooney podał do Maty, który był na spalonym, ale sędzia tego nie odgwizdał, Mata przebiegł się z pilką kilka metrów i umieścił piłkę pomiędzy nogami desperacko wybiegającego z bramki Harta, a w konsekwencji - w bramce.

• GOOOOOOL

66. min.

3:1! Mata!

• 64. min.

Zapatrzyliśmy się na mecz Lech - Korona, gdzie Porcellis naprawdę spektakularnie przestrzelił właśnie karnego, ale w Manchesterze nie działo się akurat nic ciekawszego.