Czy Manchester United zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2014/15?
Tak
Nie

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Manchester United pokonał na Old Trafford Liverpool 3:0 w hicie 16. kolejki Premier League. Gole dla "Czerwonych Diabłów" strzelili Rooney, Mata i van Persie. Czytaj relację w aplikacji Sport.pl Live na smartfony, Iphone'y, Windows Phone'y i inne.

Arbiter doliczył trzy minuty.

• 89. min.

Ostatnia zmiana w Manchesterze. McNair zastąpił Jonesa.

• 85. min.

de Gea ponownie ratuje Manchester United! Hiszpan zatrzymał Balotellego!

• 82. min.

Kolejna szansa Balotellego! Włoch z kilku metrów nie był w stanie pokonać de Gei!

• 81. min.

Van Persie uderzył z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Jones.

• 77. min.

Zmiana w Manchesterze. Rooney zszedł z boiska, w jego miejsce Falcao.

• 73. min.

Balotelli ukarany żółtą kartką po faulu na Jonesie.

• 72. min.

Błąd popełnił Lovren, który wybił piłkę wprost pod nogi Maty, a Hiszpan zamiast strzelać, podał do jeszcze lepiej ustawionego van Persiego. Holenderski napastnik wbił piłkę do pustej bramki.

• 72. min.

VAN PERSIE! 3:0!

• 69. min.

Ostatnia zmiana w Liverpoolu. Marković zastąpił Moreno.

• 68. min.

Balotelli jeszcze spróbował zaskoczyć de Geę przewrotką i niewiele brakowało, aby Włoch zdobył bramkę!

• 67. min.

Ależ okazja Balotellego! Włoch, po podaniu Sterlinga, z kilku metrów strzelił bardzo mocno, a piłka po rękach hiszpańskiego bramkarza odbiła się jeszcze od poprzeczki!

• 64. min.

Kolejne dośrodkowanie Valencii z prawej strony, tym razem płaskie i celne. Piłka trafiła do van Persiego, który z bliska pomylił się dosłownie o centymetry!

• 57. min.

Balotelli strzelił prosto w mur z rzutu wolnego.

• A tak z gola (niesłusznie uznanego) cieszył się Mata:

• 51. min.

Tak Sterling zaprzepaścił najlepszą okazję. Kolejna doskonała interwencja hiszpańskiego bramkarza ManU:

• 51. min.

Sterling po raz trzeci przegrał pojedynek sam na sam z de Geą, ale tym razem to była najlepsza sytuacja! Co za nieskuteczność napastnika Liverpoolu!