(19)
Tottenham
(4)

Liczba oddanych głosów: 23

United byli w drugiej połowie zespołem, który zasłużył na tę bramkę. Bohaterem został rezerwowy Anthony Martial. Mauricio Pochettino przegrał szósty mecz na wyjeździe z Jose Mourinho. United umocnili się na drugiej pozycji w tabeli. Tottenham pozostanie na trzecim miejscu, bez względu na inne wyniki.

Koniec! Manchester United zdobywa trzy punkty w hicie kolejki!

Sędzia doliczył trzy minuty.

• 89. min.

United mieli fantastyczną kontrę! Niepilnowany Lingard biegł sam na sam z bramkarzem, ale dał się dogonić i oddał słaby strzał.

• 86. min.

Gracze Mourinho mądrze utrzymują piłkę na połowie rywala.

• 81. min.

Martial wszedł i zdobył bramkę! Lukaku zgrał mu piłkę, a Francuz wpadł w pole karne i nie dał szans Llorisowi! United na prowadzeniu! Do końca meczu 10 minut.

• GOOOOOOL

81. min.

MARTIAL! MARTIAL! SUPER REZERWOWY!

• 79. min.

Dośrodkowanie Lingarda! Strzał głową Lukaku! Gol! Nie! Nie ma! Słupek uratował Llorisa.

• 78. min.

Tottenham przebudził się w ostatnich minutach. Wejście Dembele pomogło im w środkowej strefie.

• 78. min.

Gdyby Alli trafił czysto w piłkę, to Tottenham by prowadził. Świetne podanie od Eriksena.

• 76. min.

Eriksen znalazł miejsce na oddanie strzału. Źle przymierzył.

• 74. min.

Żółta kartka dla Valencii za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• 73. min.

Cudowne zagranie piętą Martiala! Lukaku wbiega w pole karne! Trochę źle przyjął sobie piłkę, ale oddaje strzał! Lloris broni.

• 72. min.

United dokręcają śrubę! Martial składał się do przewrotki. Nieczysto trafił w futbolówkę.

• 70. min.

Martial zmienia Rashforda. Francuz w tym sezonie często odmienia mecze United. Jak będzie dzisiaj?

• 68. min.

Rashford miał znakomity pomysł. Chciał długim prostopadłym podaniem uruchomić Lukaku. Zrobił to trochę za mocno.

• 63. min.

Potężna bomba Valencii! Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką! Jest zmiana w United. Lingard zmienił Mkhitaryana. Anglik w Pucharze Ligi strzelił ostatnio dwie bramki przeciwko Swansea.

• 60. min.

Podwójna zmiana w zespole gości. Trener ma świadomość, że w drugiej połowie jego zespół jest bezsilny. Sona zastąpił Llorente, a słabego Sissoko Dembele.