Liczba oddanych głosów: 30

• KONIEC MECZU

Dziękujemy, że byliście z nami!

KONIEC

169. Derby Manchesteru przejdą bez echa. Byliśmy świadkami niezbyt ciekawego starcia. Obie drużyny miały spore problemy z konstruowaniem akcji. Bliżsi zwycięstwa byli gospodarze, jednak przy strzałach Jesse Lingarda i Chrisa Smalinga zabrakło szczęścia. O ile "Czerwone Diabły" mogą być zawiedzione z wyniku, o tyle City wyglądało na zadowolonych z remisowego rezultatu.

Aktualna tabela Premier League:

1. Manchester City 22 punkty

2. Arsenal 22 pkt.

3. West Ham 20 pkt.

4. Manchester United 20 pkt.

90. min. + 3

Mark Clattenburg zakończył spotkanie!

• 90. min. + 2

Wygląda na to, że po dwunastu spotkaniach zakończonych zwycięstwem jednej bądź drugiej drużyny, padnie remis. Została ostatnia minuta.

Arbiter doliczył trzy minuty.

• 89. min.

De Bruyne rozpędzał się na lewym skrzydle, ale świetną interwencją popisał się Mateo Darmian. Włoch wybił futbolówkę na aut.

• 88. min.

Groźny atak Manchesteru United! Fellaini zgrał do Smallinga, ale Joe Hart "wyciągnął się jak struna" i obronił strzał Anglika.

• 87. min.

Kolarov dośrodkowuje z rzutu wolnego. Centra Serba była świetna, ale Otamendi minął się z piłką.

• 85. min.

Ostatnie pięć minut regulaminowego czasu gry.

• 85. min.

POPRZECZKA!!!! Jesse Lingard mógł zostać bohaterem meczu, ale wychowanek "Czerwonych Diabłów" trafił w poprzeczkę. Cudowną "miękką" piłkę do Lingarda zagrał Anthony Martial.

• 83. min.

Zmiana w City. Na murawie zameldował się młodziutki Kelechi Iheanacho. Nigeryjczyk zamienił bezproduktywnego Wilfrieda Bonego.

• 82. min.

Pierwszy celny strzał w tym meczu. Jesus Navas uderzał, chociaż złośliwi powiedzą, że podawał piłkę do Davida de Gei.

• 82. min.

Ostatnia zmiana gospodarzy. Schodzi A. Valencia, Wchodzi M. Darmian.

• 79. min.

Garść statystyk. Posiadanie piłki na korzyść United (68-32), tak jak i rzuty rożne (5-3). W strzałach celnych remis (0:0).

• 77. min.

Pellegrini chyba już wie, że City raczej nie wygra tego spotkania, dlatego będzie próbował bronić wyniku. Schodzi Yaya Toure, wchodzi Martin Demichelis. Goście zagrają teraz w ustawieniu z trzema nominalnymi stoperami.

• 75. min.

Przebojowe wejście Martiala. Francuz przedarł się przez defensywę City i wywalczył kolejny corner (5).

• 75. min.

Druga zmiana w Man U. Zejdzie Bastian Schweinsteiger, a wejdzie Marouane Fellaini.

• 73. min.

Jesse Lingard atakuje prawym skrzydłem, jednak "nadział" się na Kolarova i to City rozpocznie swój atak.

• 70. min.

Manchester City usiłuje grać z kontrataku, ale wszystkie akcje gości są zdecydowanie zbyt powolne.