Liverpool
(14)

Liczba oddanych głosów: 38

• 90. min. + 6

Koniec meczu! Manchester United wygrał bitwę o Anglię. Dwa gole Marcusa Rashforda i 'Czerwone Diabły' mają trzy punkty.

Sędzia doliczył 6 minut do drugiej połowy!

• 87. min.

Liverpool jeszcze próbuje, jeszcze atakuje. Ale czasu coraz mniej.

• 82. min.

Liverpool domaga się rzutu karnego. Mane upadł w polu karnym, ale sędzia nie gwizdnął. Gramy dalej.

• 77. min.

Firmino próbował indywidualnej akcji w polu karnym Manchesteru. Zatrzymał się na drugim obrońcy.

• 70. min.

Drużyna Kloppa cały czas atakuje. Manchester United w opałach.

• GOOOOOOL

66. min.

Jest gol dla Liverpoolu! Tu będą jeszcze emocje. Samobój Erica Bailly'ego.

• 58. min.

Kolejne ataki 'The Reds'. Nieudane. Manchester United pilnuje dwubramkowego prowadzenia.

• 50. min.

Zespół Juergena Kloppa atakuje. Jest agresja i piłkarska jakość. Brakuje goli.

Czas na drugą połowę! Liverpool musi gonić Manchester United.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy na Old Trafford. Wielki mecz i wielkie emocje w hicie Premier League.

• 45. min.

Sędzia dorzucił dwie minuty do pierwszej połowy.

• 43. min.

Posiadanie piłki w wielkim hicie. Manchester United 33%25, Liverpool 67%25. Wynik 2:0.

• 39. min.

Co to mógł być za gol! Mata złożył się do przewrotki i... nie trafił w bramkę. Było blisko. Liverpool gra fatalnie w obronie.

• 31. min.

Firmino pięknie uwolnił się od obrońców, ale strzelił w sam środek bramki.

• 29. min.

Jest celny strzał Liverpoolu i bardzo pewna interwencja Davida de Gei.

• GOOOOOOL

24. min.

Dwa, dwa, dwa. Manchester United podwyższa prowadzenie! Marcus Rashford. To jest jego mecz. Anglik nie strzelił gola w Premier League od 3 miesięcy, a dziś ma już dwa.

• 20. min.

Liverpool ruszył do ataku i to powinien być gol! Ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego, a Virgil van Dijk nie trafił w bramkę z pięciu metrów.

• GOOOOOOL

14. min.

Co za akcja Manchesteru United! Tylko trzy podanie. De Gea, Lukaku i Rashford. 20-latek mocnym strzałem pokonał Kariusa.