City of Mcr. Stadium

Everton

Odśwież
49
Po meczu: Sergio Aguero nie zdobył swojego dziewiątego gola w bieżącym sezonie Premier League, ale i tak może być zadowolony. To on zaliczył asystę przy golu na 1:0 Mario Balotelliego. Kropkę nad i postawił James Milner i choć gospodarzom nie grało się z Evertonem łatwo, odnieśli oni w pełni zasłużone zwycięstwo.

90. min. +4 Statystyki: Strzały: 18-7 (celne: 8-3). Posiadanie piłki: 57%-43%.

90. min. +4 Koniec meczu.

90. min. Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

89. min. Kapitalnym, prostopadłym podaniem do Milnera popisał się Silva, a Anglik, mimo interwencji Howarda, posłał piłkę do bramki Evertonu.

87. min. Żółta kartka dla Jagielki za ostre wejście w nogi Balotelliego.

86. min. Silva strzela gola, ale Hiszpan był na spalonym w momencie podania (czy też nieudanego strzału) Balotelliego.

84. min. Dobry strzał Toure i jeszcze lepsza interwencja Howarda - tylko rzut rożny dla gospodarzy.

83. min. Ostatnia zmiana w drużynie Roberto Manciniego. W miejsce Nasriego wchodzi Savic.

81. min. Zmiana w zespole Evertonu. Schodzi Coleman, wchodzi Vellios.

78. min. Zmiana w Manchesterze. Milner wchodzi za Aguero.

76. min. Saha wpadł w Kompany'ego tuż przed polem karnym Manchesteru, ale arbiter uznał, że gościom nie należy się rzut wolny.

74. min. Zmiana w ekipie gości. Schodzi Neville, wchodzi Drenthe.

73. min. Balotelli fauluje w ataku. Poszkodowanym jest Jagielka. Napastnik gospodarzy mógł dostać żółtą kartkę.

70. min. Dwa strzały Silvy. Pierwszy blokuje Hibbert, po drugim piłka trafia w słupek.

68. min. Gol dla gospodarzy. Aguero wycofał piłkę do będącego na 20. metrze Balotelliego, ten uderzył, piłka odbiła się jeszcze od Jagielki i wpadła do bramki Howarda.

67. min. Kontrę Evertonu psuje Fellaini, który gubi piłkę.

66. min. Zmiana w Evertonie. Kontuzjowanego Cahilla zastępuje Saha.

66. min. Nasri uderza mocno z 25 metrów, ale Howard broni.

64. min. Balotelli pada tuż przed polem karnym Evertonu i sugeruje, że Neville ciągnął go za koszulkę. Sędzia jest innego zdania.

63. min. Cahill wstaje z murawy i zostaje ukarany żółtą kartką.

62. min. Cahill fauluje Kompany'ego, ale sam potrzebuje interwencji lekarskiej.

60. min. Zmiana w zespole Manchesteru. Balotelli wchodzi w miejsce Dżeko.

59. min. Nasri i Aguero zderzyli się w polu karnym Evertonu, psując dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy.

56. min. Trzy rzuty rożne z rzędu dla gości. Ale obrońcy Manchesteru stanęli na wysokości zadania.

54. min. Dośrodkowanie z głębi pola, do piłki dochodzi Cahill, główkuje, ale nie trafia w światło bramki Manchesteru.

49. min. Pierwszy cel strzał gości - uderzał Osman, a Hart pewnie chwycił piłkę.

48. min. Aguero chciał zaskoczyć Howarda technicznym strzałem z 20 metrów, ale fatalnie spudłował.

47. min. Aguero wpada w pole karne gości, miękko dośrodkowuje, a na rzut rożny piłkę wybijają do spółki Howard i Distin. Niewiele brakowało, a byłaby bramka samobójcza.

46. min. Początek drugiej połowy.

45. min. +2 Statystyki: Strzały 8-2 (celne: 2-0). Posiadanie piłki: 59% - 41%

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

44. min. Błąd Harta, który po dalekim dośrodkowaniu niepewnie piąstkuje. Bramkarz Manchesteru pada na murawę, piłki nie przejmuje też Richards, ale Fellaini nie decyduje się na szybki strzał z ostrego kąta i w końcu traci piłkę.

41. min. Z 18 metrów uderza Clichy, ale nie trafia czysto w piłkę, dlatego Howard nie musi interweniować.

38. min. Dżeko uderza zza pola karnego, a powinien podawać do biegnącego na lewo Silvy albo do znajdującego się z prawej strony Aguero.

37. min. Z 20 metrów uderza Barry, Howard pewnie broni.

35. min. Aguero strzelia technicznie z lewego narożnika pola karnego, a Howard popisuje się świetną paradą. Tylko dzięki niemu piłka nie wpada w okienko bramki Evertonu.

34. min. Richards płasko dośrodkował w pole karne Evertonu, Dżeko uderzył z siedmiu metrów - wysoko nad bramką.

31. min. Toure fauluje Colemana, za co otrzymuje żółtą kartkę.

29. min. Kolejna żółta kartka dla gracza Evertonu. Tym razem Howard Webb ukarał Osmana za faul na Richardsie.

24. min. Żółta kartka dla Neville'a za faul na Silvie.

20. min. Żółta kartka dla Rodwella za faul na Silvie.

19. min. Kontuzji nabawił się Toure. Rozgrzewa się Milner.

18. min. Świetny strzał Aguero z 15 metrów. Argentyńczyk chciał trafić pod poprzeczkę, pomylił się co najwyżej o metr.

11. min. Manchester się rozpędza. Długa akcja gospodarzy - najpierw z piłką w polu karnym tańczył Aguero, później pięknie dryblował Silva, a wszystko strzałem zakończył Nasri. Niestety, uderzenie było bardzo niecelne.

8. min. Jagielka źle podawał głową do własnego bramkarza, futbolówkę błyskawicznie przechwycił Dżeko, ale źle ją przyjął i Howard odważnym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo.

6. min. Teraz szczęścia próbował Baines, ale spokojnie przymierzyć nie pozwolił mu Richards.

4. min. Na bramkę gospodarzy uderzył Rodwell, ale strzał był bardzo niecelny.

1. min. Początek meczu.