Liverpool
(1)

Liczba oddanych głosów: 1

• 90. min. + 5

Koniec! Manchester City wygrywa z Liverpoolem 2:1 i zmniejsza stratę do "The Reds" do czterech punktów!

• 90. min. + 3

Dwie minuty zostały gościom na to, by nie przegrać pierwszy raz w tym sezonie PL!

City umiejętnie się broni. Coraz mniej czasu ma Liverpool.

Czy zespół Kloppa zdoła jeszcze wyrównać?

Sędzia doliczył aż 5 minut!

• 88. min.

Liverpool zmarnował dwie świetne okazje. City także mogło zdobyć bramkę na 3:1. Świetny mecz na Etihad!

• 77. min.

Liverpool atakuje, zapowiada się fantastyczna końcówka. Goście nie chcą przegrać tego spotkania!

• 71. min.
  • 71. min.

Kapitalny szybki atak City. Sterling podał na skrzydło do Sane, a ten z lewej strony pola karnego uderzył na długi słupek, piłka odbiła się od niego i wpadła do bramki. City znów prowadzi!

• 71. min.

Goool! Sane! 2:1

• 68. min.
  • 63. min.

Ostatnie pół godziny zapowiada się pysznie! City potrzebuje przecież zwycięstwa, a i Liverpool nie zamierza zadowalać się remisem!

• 63. min.

Kapitalna akcja gości! Alexander-Arnold dośrodkował na długi słupek do Robertsona, a ten zgrał do środka do Firmino. Brazylijczyk wpakował piłkę z bliska do bramki!

• 63. min.

Firmino!

• 63. min.

Gooool! 1:1!

• 62. min.

Liverpool powinien wyrównać! Była pusta bramka gospodarzy, ale obrońcy City wybili piłkę.