(5)

Liczba oddanych głosów: 25

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Chelsea spóźnialska

Ani jednego zwycięstwa w letnich sparingach. Ani jednego zwycięstwa w meczu o stawkę. Ani jednego znaczącego transferu. Co się dzieje z mistrzami Anglii?

Premier League. Manchester City rozbił Chelsea

Mistrzowie Anglii w niedzielne popołudnie byli całkowicie bezradni. Manchester City ograł podopiecznych Jose Mourinho aż 3:0. Co więcej, ?The Blues? mogą mówić o sporym szczęściu, bo wynik mógłby być wyższy, gdyby więcej zimnej krwi pod bramką Asmira Begovicia zachowywał Sergio Aguero.

• KONIEC

Manchester City wspaniale rozpoczyna nowy sezon. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z West Bromem ofiarą podopiecznych Manuela Pellegriniego padł mistrz Anglii. Co więcej, ten mistrz nie miał dzisiaj nic do powiedzenia. Został wręcz rozgromiony, ponieważ wynik mógłby być spokojnie wyższy. City po dwóch kolejkach będzie liderem. Dwa spotkania, 6 strzelonych goli i 0 straconych. A Chelsea? Chelsea ma problem. Mourinho ma nad czym pracować, bo w innym wypadku liga mu niebezpiecznie odjedzie.

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Manchester City wygrywa z Chelsea Londyn 3:0!

Słupek po strzale Falcao! Dobijał jeszcze Costa z ostrego kąta, ale broni Hart.

• 90. min. + 1

Kartka dla Mangali za faul taktyczny. Zatrzymany Falcao.

Costa faulował w ataku Kompanego i sędzia musiał przerwać akcję. trzy minuty doliczone.

• 89. min.

Jeszcze celny strzał Cuadrado. Lekki, po ziemi - idealnie podsumował mecz w wykonaniu Chelsea. Kolumbijczyk teraz został sfaulowany w środkowej strefie boiska.

• 88. min.

Dośrodkowanie Fabregasa w pole karne City z rzutu wolnego. Piłka została wybita, ale wróciła pod nogi Ivanovicia. jego strzał zablokowali jednak defensorzy City.

• 86. min.

Fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Ivanović. Z prezentu skorzystał Fernandinho. Mocny strzał w kierunku dalszego słupka i gol!

• GOOOOOOL

85. min.

Fernandinhooooooooooo!!! 3:0!! Chelsea na łopatkach!!!!

• 84. min.

Boisko opuścił strzelec pierwszego gola Sergio Aguero. Zastąpił go Bony.

• 82. min.

Dwa kolejne strzały na bramkę Begovicia. Najpierw Serb z problemami uporał się z uderzeniem Yaya Toure, a następnie tylko spoglądał jak piłka po strzale Nasriego leci gdzieś w kierunku najwyższej trybuny.

• 81. min.

Środkiem pola rozpędzał się Toure i Hazard by go zatrzymać potrzebował pomóc sobie faulem. Żółta kartka dla Belga.

• 80. min.

Kompany przepchnął słabo grającego Ivanovicia i strzałem głową wykończył dośrodkowanie Davida SIlvy!!! City bliski zwycięstwa w hicie Premier League!

• GOOOOOOL

79. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! KOMPANY!!!!!

• 78. min.

Demichelis za Sterlinga i Falcao za Williana.

• 76. min.

Niezłe wejście Sterlinga. Ivanović nie może nadążyć nad młodym skrzydłowym. Nie nadążył także Aguero, który za późno wbiegł w pole karne.

• 74. min.

Długo rozgrywają piłkę zawodnicy City. Mamy nadzieję, że nie zamierzają grać na utrzymanie wyniku chociaż tak to zaczyna wyglądać. Piłka z prawej do lewej, ale oczywiście przez środek dokładnie, bez ryzyka. Potem do tyłu, bo z przodu nie ma ruchu.

• 72. min.

Willian kontra Yaya Toure.

• 70. min.

Błyskawiczna kontra Chelsea. Piłka w pole karne do Costy, snajper Chelsea przełożył piłkę na prawą nogę ogrywając przy okazji obrońcę. Wyłożył piłkę do Hazrda, a ten z kilku metrów trafił w bramkarza City.

• 68. min.

Silva ukrył twarz w dłoniach. Próbował podać do wchodzącego w szesnastkę Aguero. Pomysł był świetny, ale wykonanie już nie. Ma czego żałować Hiszpan. Chwilę później Argentyńczyk postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i poszedł na przebój między kilkoma zawodnikami gości. Zatrzymał się na czwartym.