podobał
nie podobał

• KONIEC MECZU

KONIEC

Liverpool pokonał na Anfield Road Manchester City 2:1. Pierwszą bramkę dla The Reds strzelił w 11. minucie Henderson. Liverpool z prowadzenia cieszył się jednak tylko kilka minut, bo do wyrównania szybko doprowadził Dzeko. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy tego spotkania. W 75. minucie meczu pięknym strzałem zza pola karnego bramkarza City pokonał Coutinho.

Dzięki temu zwycięstwu Liverpool awansował na piąte miejsce w tabeli Premier League. manchester jest drui, ale do Chelsea traci pięć punktów, a jeśli podopieczni wygrają swoje spotkanie to zwiększą swoją przewagę do ośmiu oczek.

To już wszystko. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

• 90. min. + 3

Koniec spotkania!

• 90. min. + 2

Jeszcze jedna składna akcja Manchetseru City. Aguero uderzył zza pola karnego, ale znów nad bramką.

Trzy minuty doliczył arbiter do regulaminowego czasu gry.

• 89. min.

Piękna indywidualna akcja Yaya Toure. Kółeczko, podprowadzenie piłki, a potem wyłożenie piłki do Silvy. Hiszpan jednak nie trafił w światło bramki.

• 88. min.

To powinna być bramka! Błąd defensywy City. Sturridge wpadł w pole karne i stanął oko w oko z bramkarzem City. Uderzył w stronę dalszego słupka, ale pomylił się o kilka centymetrów.

• 86. min.

Bony został ukarany żółtą kartką za uderzenie rywala łokciem w twarz.

• 85. min.

Szansa Liverpoolu na trzecią bramkę! Po szybkiej akcji piłkę przed polem karnym dostał Coutinho, który uderzył bez chwili zastanowienia nad bramkę, ale tym razem się pomylił i uderzył wysoko nad poprzeczką bramki.

• 85. min.

Lallana ukarany żółtą kartką.

• 84. min.

A Lampard wszedł w miejsce Nasriego.

• 83. min.

Toure zmienił Moreno.

• 82. min.

Milner ukarany żółtą kartką.

• 81. min.

Ależ szansa Aguero do wyrównania! Dostał piłkę w pole karne i strzelił obok bramkarza Liverpoolu, ale pomylił się o kilka centymetrów.

• 79. min.

Bony zmienia Fernandinho.

• 77. min.

Sturridge wszedł na boisko w miejsce Markovicia.

• 75. min.

Ależ podobna bramka do tej Hendersona! Coutinho dostał piłkę w pobliżu pola karnego i uderzył prawą nogą w kierunku dalszego słupka. Piłka pięknie dokręcała się do bramki, a hart był bez szans.

• GOOOOOOL

75. min.

2:1! Coutinho!

• 74. min.

Nieudana przewrotka Lallany. W pole karne dośrodkował Marković, ale Lallana nie trafił piłkę.

• 71. min.

Przy linii bocznej rozgrzewa się Daniel Sturridge.

• 69. min.

Ładna akcja na prawej stronie w wykonaniu duetu Nasri - Zabaleta. francuz wpadł w pole karne i wycofywał piłkę przed bramkę rywali, ale nie znalazł swoim podaniem kolegi z zespołu.