West Bromwich
(1)

Liczba oddanych głosów: 1

• KONIEC

Koniec spotkania! Leicester City remisuje z West Bromwich Albion 1:1. Grzegorz Krychowiak rozegrał całe spotkanie. Gospodarze zostają na osiemnastym miejscu z sześcioma punktami na koncie. Ekipa Krychowiaka awansowała na 10. miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów.

• 90. min. + 4

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Iborrę wszedł King.

• 90. min. + 1

Krychowiak po raz kolejny rozpoczął akcje gości dobrze zagrywając piłkę do przodu, ta ostatecznie wpadła pod nogi McCleana, którego strzał został zablokowany przez obrońcę Leicester.

Sędzia Mike Dean doliczył 5 dodatkowych minut.

• 84. min.

Podwójna zmiana w zespole gości. Schodzi Chadli, a w jego miejsce na boisku pojawia się McAuley, a za Rodrigueza wchodzi McClean.

• 82. min.

Groźny strzał Maguire'a z dystansu i z problemami wybija piłkę na rzut rożny bramkarz gości.

• GOOOOOOL

80. min.

GOOOL!!! 1:1! Riyad Mahrez daje wyrównanie! Po zgraniu głową Slimaniego, Mahrez uderzył płasko w długi róg i bez szans Myhill.

• 78. min.

Płaski strzał z dystansu Ndidiego, ale piłka minęła bramkę o dobre 3 metry. Chwilę wcześniej świetnie w destrukcji interweniował Grzegorz Krychowiak.

• 74. min.

Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Za Iheanacho wchodzi Slimani, a za Simpsona na murawie pojawił się Chilwell.

• 72. min.

Reprezentant Polski próbował teraz ofensywnej akcji. Wszedł między dwóch obrońców Leicester, ale skończył na murawie odbijając się od jednego z nich.

• 71. min.

Zamieszanie pod polem karnym West Bromu, ale ostatniecznie sędzia odgwizduje spalonego.

• 69. min.

Teraz Krychowiak uderzał z dystansu, ale trafił w udo swojego byłego kolegi z Sevilli, Iborry.

• 67. min.

Kolejne dobre zachowanie Polaka. Tym razem wyprowadził piłkę w kontrataku i zagrał na lewą stronę do Rondona. Napastnik gości jednak dośrodkował prosto w ręce Schmeichela.

• 64. min.

Do zdobycia tego gola dołożył swoje trzy grosze Krychowiak. To po faulu na nim kapitalnie z rzutu wolnego uderzył Belg.

• GOOOOOOL

63. min.

GOOOL!!!! Kapitalne uderzenie Nacera Chadliego z rzutu wolnego prosto w okienko! Bez szans Kasper Schmeichel.

• 61. min.

Świetnie teraz pierwszy do piłki dobiegł Krychowiak i został sfaulowany przez Iheanacho. Żółta kartka dla piłkarza Leicester.

• 60. min.

Dośrodkowanie Rodrigueza i z lewej strony nie sięgnął piłki Gibbs.

• 57. min.

W środku pola faulowany Grzegorz Krychowiak. Umiejętnie zastawił się Polak.

• 53. min.

Na uraz narzeka bramkarz West Bromu. Możliwe, że nie dokończy tego meczu. Na wszelki wypadek rozgrzewa się trzeci bramkarz gości. Przypomnijmy, że z powodu urazu nie mógł dziś wystąpić pierwszy golkiper Ben Foster.

" /> Tak wygląda tabela
" />
  •
  • "> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli!

" /> Ależ emocje na Narodowym! Polska pokonała Słowenię! Pięć goli! <div id=
    " />
  • Złe informacje dla reprezentacji Polski. Nawet rozgromienie 9:0 Słowenii może nie pomóc Złe informacje dla reprezentacji Polski. Nawet rozgromienie 9:0 Słowenii może nie pomóc