28.10.2012, godzina 14:30

Everton

2 2

• 90 5 min. Koniec meczu.

• 90 4 min. Suarez strzela gola, ogromnie się cieszy, ale sędzia... nie uznaje bramki! Powtórka pokazuje, że zawodnik Liverpoolu naprawdę faulował, przeciskając się w kierunku bramki.

• 90 min. Sędzia dolicza cztery minuty.

• 88 min. Może i za chwilę koniec spotkania, ale tu w każdej chwili może paść gol. Albo i więcej goli. Tempo, jakby dopiero zaczynali.

• 83 min. W ostatnich trzech minutach zdarzyło się tyle, że trudno to opisać. Niesamowite akcje pod jedną i drugą bramką, ogromne zagrożenie dla obu bramkarzy.

• 80 min. Suarez pędzi w stronę bramki rywali, dostaje piłkę. Nie opanował jej, bo się poślizgnął.

• 77 min. Jones szybko podał piłkę do przodu. Jonjo Shelvey popędził z piłką i uderzył niecelnie.

• 76 min. Dośrodkowanie Colemana złapał Jones.

• 74 min. Henderson zagrywa przerzuca nad poprzeczką.

• 72 min. Suarez ukarany żółtą kartką. Co prawda potknął się, ale nie da się ukryć, że nastąpił na nogę Distenowi.

• 70 min. Wisdom opuszcza boisko, zastąpi go Henderson.

• 69 min. Agger ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.

• 68 min. Suarez na spalonym.

• 66 min. Rzut wolny dla Evertonu. Do bramki 30 metrów. Baines wrzuca w pole karne, a Jelavic uderza głową. Obok bramki.

• 61 min. Kontra Evertonu. Baines zagrywa do środka. Akcja przenosi się na prawą stronę. Osman podaje do Colemana, ten oddaje do Fellainiego i wbiega w pole karne. Belg podaje z pierwszej piłki. Nikt nie przecina dośrodkowania.

• 59 min. Coleman dośrodkowuje do Fellainiego. Belg uderza obok bramki. Niecelny strzał głową.

• 57 min. Jagielka ukarany żółtą kartką z faul na Sterlingu. Rzut wolny. Gerrard decyduje się na strzał. Uderzenie techniczne, piłka odbiła się przed Howardem. Bramkarz wybija.

• 56 min./b] Suarez popisuje się świetnym dryblingiem. Wpada w pole karne i uderza. Strzał blokuje wślizgiem Agger. Urugwajczyk domaga się rzutu karnego. Jego zdaniem obrońca zagrał ręką.

• 54 min. Podanie do Luisa Suareza przecięte przez obrońców. Akcja Evertonu. Jelavic wywalczył aut.

• 51 min. Everton. Najpierw Jelavic schodzi do środka i uderza. Jeszcze jeden strzał, ale piłka trafia za boisko.