Oceniono 71 razy 65

Dalej chcecie wywalić Lamparda?

• petros94

Oceniono 8 razy 8

Lampard udowadnia z każdego meczu na mecz że jeszcze może dużo wnieść do gry Chelsea:) brawo:) mimo swojego wieku nadal jest mózgiem tej drużyny:) mam nadzieję że nie będzie tak jak z Didierem Drogba:/

• marcin-olbrich

Oceniono 21 razy -17

• 90. min. + 4

Koniec meczu, Chelsea wraca na trzecie miejsce.

• 90. min. + 1

Torres dostaje piłkę w polu karnym, wydawało się, że jest sam i zdobędzie bramkę, ale fantastycznym wślizgiem blokuje go Distin.

• 87. min.

Ramires atakuje prawą stroną, dośrodkowuje w pole karne, ale Jagielka wybija piłkę na rzut rożny. Sytuacja o tyle godna uwagi, że Anglik stał tuż przed bramką i przy najmniejszej pomyłce strzeliłby "swojaka".

• 80. min.

David Moyes zmienił dwóch zawodników, ale od straty drugiej bramki Everton nie może się pozbierać i skonstruować groźnej akcji.

• 72. min.

Znów Lampard! Sporo w tym wszystkim było przypadku. Jagielka za krótko wybija piłkę, ta trafia na czternastym metrze pod nogi bodajże Maty, jego strzał broni Howard, ale przy dobitce Lamparda nie miał już żadnych szans.

• 70. min.

Ależ było blisko gola dla gospodarzy! Baines zaatakował lewą stroną, dośrodkował w pole karne, ale piłka po strzale głową Jelavicia trafia w poprzeczkę i wychodzi w boisko. Chwilę później David Luiz ogląda żółtą kartkę.

• 67. min.

Groźny strzał Torresa z linii pola karnego, Howard z trudem wybija piłkę na rzut rożny.

• 61. min.

Baines dośrodkowywał dwa razy, ale każda centra lądowała na głowie obrońcy.

• 61. min.

Baines faulowany przy linii bocznej pola karnego. Rzut wolny dla Evertonu.

• 56. min.

Kolejna koronkowa akcja gości, ale zdaniem sędziego oddający strzał Torres był na pozycji spalonej.

• 54. min.

Luiz znakomicie wypatrzył Torresa, ale ten nie trafił czysto w piłkę!

• 50. min.

Chelsea próbuje tego, co przyniosło jej bramkę - dośrodkowań w pole karne. Po przerwie nie udało się jeszcze oddać żadnego strzału.

Rozpoczynamy drugą połowę. Zmiana w bramce Chelsea. Turnbull zmienia Cecha.

• 45. min. + 1

Przerwa.

• 45. min.

Howard Webb dolicza jedną minutę.

• GOOOOOOL

42. min.

Ramires dośrodkował piłkę wprost na głowę niepilnowanego Lamparda. Ten, precyzyjnym strzałem z kilkunastu metrów, pokonał Howarda i doprowadził do remisu! Piłka wpadła tuż przy słupku!

• GOOOOOOL

42. min.

1:1! Lampard!

• 41. min.

W zamieszaniu pod bramką Howarda strzelać próbował Torres. Jego uderzenie zatrzymało się na pierwszym obrońcy.

• 36. min.

Jelavić w asyście obrońcy uderzył lewą nogą w kierunku dalszego słupka. Petr Cech wyciągnął się jak struna i zdołał zbić piłkę na rzut rożny!