Arsenal
(3)

Liczba oddanych głosów: 4

• KONIEC

Arsenal wygrywa i nieco rehabilituje się za ubiegłotygodniową porażkę z West Hamem.

• 90. min. + 3

Oxlade-Chamberlain miał jeszcze okazję! Uderzał z ostrego kąta! Bramkarz był górą. Po tej akcji arbiter skończył mecz.

• 90. min. + 2

Giroud na spalonym. Wenger nerwowo człapie przy linii bocznej.

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

• 89. min.

Chung-Yong miał znakomitą szansę!! Zamiast oddawać strzał zdecydował się na drybling w polu karnym. Chwilę zawahania wykorzystali obrońcy i wybili mu piłkę. Rzut rożny także przyniósł okazję dla gospodarzy. Cech był jednak na posterunku. Gorąco się robi.

• 88. min.

Jordan Mutch został trafiony piłką w głowę i o mały włos nie pokonał Cecha!!! Arsenal może mówić o sporym szczęściu.

• 87. min.

Bamford wywalczył rzut rożny. Choć powtórki pokazują, że nie powinno go być.

• 85. min.

Jeszcze jedno dośrodkowanie Cabaye'a. Gibbs wybił piłkę. Wenger stoi przy linii bocznej i zachęca swoich podopiecznych. Nie chce żeby trzy punkty wymknęły mu się w ostatnich minutach.

• 83. min.

Ozil opuścił plac gry. Nieco ponad osiem minut od Wengera dostał Gibbs. Jak widać Francuz szanuje wynik.

• 82. min.

Arsenal przytomnie trzyma piłkę z dala od własnej bramki. Kanonierzy długo rozgrywają piłkę.

• 80. min.

Ostatnia zmiana wykorzystana przez Alana Perdew. Bamford wszedł za McArthura.

• 77. min.

"Orły" miały rzut rożny. Dośrodkowanie Cabaye'a było niczego sobie. Tylko, że żaden z jego kolegów nie zdołał dojść do piłki.

• 75. min.

Arteta zmienił Sancheza, a Chung-Yong Zahę.

• 75. min.

Wickham przyjął piłkę w polu karnym. Odwrócił się, ale oddał niecelny strzał. To była trudna sytuacja.

• 73. min.

Monreal za wysoko uniósł nogę. Będzie rzut wolny dla Crystal Palace i okazja do dośrodkowania dla Cabaye'a.

• 71. min.

Cabaye próbował dograć do Wickhama, ale napastnika gospodarzy uprzedził Petr Cech.

• 68. min.

Ramsey znów próbował uderzyć z dystansu. Niecelnie.

• 65. min.

Tak, szybka decyzja Wengera. Coquelin siedzi już na ławce. Zmienił go Alex Oxlade-Chamberlain.

• 62. min.

Coquelin pracuje na drugą żółtą kartkę. Teraz kolejny raz nieczysto zaatakował rywala. Od sędziego usłyszał "no more". Wenger powinien chyba dokonać zmiany.