Tak
Nie

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Futbol Fabregasa, lekcja Mourinho

Zwycięstwo Chelsea z West Hamem 2:0 było jednym z najbardziej imponujących w tym sezonie, wymuszając kolejne pytania o (niekoniecznie liczoną w punktach) przewagę drużyny Jose Mourinho w wyścigu mistrzowskim. Czy to nie moment, by przestać szukać u "The Blues" wad, a skupić się na ich piłkarskiej klasie?

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Arsenal się uratował i wygrał 2:1. Dzięki temu powróci na szóste miejsce w tabeli.

• 90. min. + 4

Tym razem faulował Coquelin.

• 90. min. + 3

Kranjcar ukarany za faula na Sanchezie.

• PILNE

90. min.

Gibbs powalił w polu karnym Zamorę, to powinna być jedenastka, ale sędzia nie zagwizdał!

• 88. min.

Francis Coquelin wszedł za Welbecka.

• 87. min.

Arsenal zepchnięty do defensywy. Czy QPR zdoła wyrównać?

• 83. min.

Calum Chambers zastępuje Rosicky'ego.

• 79. min.

Jak padł gol? Szczęsny rzucił się w bok, a Austin uderzył mocno w środek.

• GOOOOOOL

79. min.

GOL! 2:1!

• PILNE

78. min.

Karny dla QPR po faulu na Hoillecie!

• 77. min.

Wciąż przewagę ma Arsenal.

• 71. min.

Bobby Zamora wszedł za Mutcha.

• 70. min.

Kartka dla Hoiletta, który powstrzymywał nieprzepisowo Flaminiego.

• 65. min.

Jak padł gol? Sanchez kapitalnym podaniem obsłużył Czecha, który ładnym technicznyjm strzałem wykończył akcję.

• GOOOOOOL

65. min.

2:0! Rosicky!

• 62. min.

Podwójna zmiana w zespole gości: Leroy Fer za Karla Henry'ego i Junior Hoilett za Armanda Traore.

• 61. min.

Arsenal wciąż atakuje, ale pewnie z minuty na minutę będzie słabnąć. Rogal Sancheza minął słupek bramki Greena.

• 55. min.

Tym razem ukarany Mutch z zespołu gości.

• PILNE

53. min.

Arsenal będzie grał w dziesięciu! Onuoha odepchnął Girouda, ale to nie usprawiedliwia reakcji Francuza który wstał i uderzył rywala "z główki".

• 50. min.

Ataki Arsenalu trwają. Debuchy dośrodkował, ale do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.