o ile mi się zdaje ten mecz jest jutro !!!

BE

• leolisek

Oceniono 11 razy -1

chelsa wygra 2-1 torres i lampard a dla drugej sisoko
    CHELSA CHELSA CHELSA CHELSA WYGRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

Koniec meczu! Chelsea zgarnia bardzo ważne trzy punkty

Sędzia doliczył cztery minuty

• 89. min.

Mata schodzi, zastępuje go Lampard

• 88. min.

Szansa na wyrównanie dla Sunderland, rzut rożny, ale pewnie interweniuje Benayoun

• 84. min.

Kolejna zmiana w Chelsea, Banayoun zmienia Hazarda

• 80. min.

Kolejna próba Chelsea, ale dośrodkowanie Bertranda pewnie wyłapane przez Mignoleta

• 77. min.

Wciąż 2:1 dla gospodarzy, od kiedy Chelsea strzeliła drugą bramkę żadna z drużyn nie stworzyła sobie klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Taki stan rzeczy z pewnością satysfakcjonuje gospodarzy.

• 73. min.

Juan Mata nie ma dziś łatwego życia

• 71. min.

Kolejny pojedynek Rose'a i Azpilicuety na lewej stronie, ale górą znów defensor Chelsea. Goście nie mogą znaleźć sposobu na wyrównanie.

• 68. min.

Luiz nie będzie w stanie kontynuować gry. Terry wchodzi za brazylijskiego defensora.

• 66. min.

David Luiz wyraźnie ucierpiał w starciu z jednym piłkarzy gości. Leży na boisku już od jakiegoś czasu, Terry znów się rozgrzewa.

• 64. min.

Na boisku wciąż bardzo spokojnie, Chelsea wyraźnie wycofała się na własną połowę próbując wyciągnąć tam jak najwięcej piłkarzy Sunderlandu, ale ci konsekwentnie się bronią.

• 61. min.

W pierwszej połowie Di Canio wyglądał na zadowolonego ze swojego debiutu

• 59. min.

Chelsea zadowolona z prowadzenia wyraźnie uspokoiła tempo gry i czeka na błędy obrońców Sunderlandu. Jeśli goście chcą wywalczyć w tym meczu choćby punkt z czasem będą musieli spróbować przejąć inicjatywę.

• 55. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka wybita przed polem karnym gdzie na piłkę czychał David Luiz. Jego strzał z dystansu trafił jednak prosto w Ivanovicia, piłka drastycznie zmieniła kierunek loty, zmyliła bramkarza gości i wpadła do siatki.

• GOOOOOOL

53. min.

Jest prowadzenie Chelsea! Ivanović!!

• 50. min.

Pojedynek biegowy Rose'a z Ivanoviciem wygrany przez defensora Chelsea. wyraźnie żywsza Chelsea od początku drugiej części gry.

• 48. min.

Zaznaczmy, że w przerwie Torres zmienił Ba.

• 47. min.

Jest wyrównanie! Fantastyczne wejście Torresa, który na lewej stronie ograł dwóch rywali, podał do Oscara, ten uderzył tak, że piłka odbiła się od jednego z obrońców i powoli wtoczyła się do siatki.