(0)

Liczba oddanych głosów: 19

Wi�cej o wydarzeniu

Premier League. Mourinho spełnił obietnicę

- Jeszcze tylko trzy punkty, by wygrać mistrzostwo. Osiągnijmy to razem - tylko tyle napisał w programie meczowym szkoleniowiec Chelsea, Jose Mourinho. Kto widział, jak pieczętuje tytuł z Crystal Palace (1-0), ten wie, że w ich zwycięstwie było jeszcze mniej treści.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Nie był to porywający mecz, ale zawodnicy Chelsea dopięli swego - wygrali 1:0 z Crystal Palace po bramce Hazarda i zapewnili sobie tytuł mistrza Anglii!

• 90. min. + 3

KONIEC! CHELSEA MISTRZEM ANGLII!

• 90. min. + 2

Zmiana. Hazard opuszcza boisko, a zmienia go Filipe Luis.

Trzy minuty doliczone.

• 89. min.

Matić wybił piłkę na rzut rożny po wrzutce w pole karne. Gracze Crystal Palace trzykrotnie wrzucali piłkę w pole karne Chelsea z narożnika boiska, ale najpierw dobrze spisywała się defensywa drużyny Mourinho, a potem piłkę chwycił Courtois.

• 85. min.

Zmiana w Chelsea. Willian schodzi z boiska, a zmienia go Zouma.

• 83. min.

Szybki kontratak Chelsea został zakończony niecelnym strzałem Williana zza pola karnego.

• 81. min.

Willian przedarł się prawą flanką i wyłożył piłkę w pole karne Drogbie, ale Iworyjczyk nie trafił w bramkę.

• 79. min.

McArthur faulował Williana przed polem karnym i zawodnicy Chelsea mieli rzut wolny. Po dośrodkowaniu Williana nie było zagrożenia, ale akcja na tym się nie skończyła. Piłka wróciła w pole karne, a tam dobrze odnalazł się Ivanović, ale jego strzał zablokowali obrońcy.

• 76. min.

Goście szybko wznowili grę wrzutem z autu na wysokości pola karnego. Zaha przedarł się pod pole karne rywali i miał dużo miejsca na oddanie strzału, ale próbował jeszcze dogrywać do Sanogo, a ten nie sięgnął piłki.

• 73. min.

Ofensywna próba Crystal Palace. Zaha podprowadził piłkę kilka metrów i zagrał na prawo gdzie wbiegał Ward, ale jego dośrodkowanie było zdecydowanie za mocne i grę wznowi bramkarz Chelsea.

• 70. min.

Ostatnia zmiana w Crystal Palace. Sanogo za Puncheona.

• 68. min.

Odważne uderzenie Puncheona z dystansu. Piłka nieznacznie mija słupek bramki gospodarzy.

• 64. min.

Goście nie mają pomysłu na skuteczne zaatakowanie rywali, a gospodarze nie mają specjalnie ochoty, by się odsłaniać. Przeprowadzają jednak ciekawe kontrataki.

• 61. min.

Tak z bramki cieszył się Hazard.

• 60. min.

Zmiana w Crystal Palace. Murray za Mutcha.

• 59. min.

Zmiana w Crystal Palace. Kelly za Mariappę.

• 56. min.

Gra toczy się na połowie Chelsea, tyle że to Chelsea cały czas kontroluje grę. I piłkę.

• 52. min.

Chelsea zadowolona z wyniku, dającego jej mistrzostwo Anglii. Oczywiście, nie można tego jeszcze nazwać "murowaniem bramki", ale, sami rozumiecie...