Odśwież
40
Zobacz bramki z meczu na Z Czuba.tv »

Po meczu:

Arsenal Londyn w czwartej kolejce odniósł dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w lidze. Mogłoby go nie być gdyby nie dobre interwencje Wojciecha Szczęsnego.

Szczęsny popisał się już w 7. minucie, gdy świetnie obronił strzał Grahama. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Kanonierów. Gola, jak się okazało później gwarantującego trzy punkty, zdobył strzałem z ostrego kąta Andrij Arszawin.

W drugiej połowie najlepszą okazję dla Arsenalu zmarnował Chamakh, który nie wykorzystał dośrodkowania Gibbsa. Szczęsny uratował swój zespół po raz kolejny w 88. minucie, gdy obronił płaski strzał Brittona.

90. min. +4 Koniec meczu!

90. min. +3 To powinien być remis. Szczęsny mija się z piłką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale doskonałej okazji nie wykorzystuje Graham!

90. min. Sędzia dolicza cztery minuty.

89. min. Szczęsny znowu ratuje swoich kolegów. Dobre piąstkowanie.

88. min. Gower podaje do Brittona, który płaskim strzałem próbował zaskoczyć Szczęsnego. Polak pewnie broni.

83. min. Idealną sytuację marnuje Chamakh. Marokańczyk dostał piłkę od Gibbsa, ale głową uderzył prosto w Vorma.

77. min. Zawodnicy Swansea łatwo odebrali piłkę Artecie.

72. min. Nieporozumienie Mertesackera i Koscielnego, piłkę przejmuje Dyer, ale Szczęsny w ostatniej chwili interweniuje.

69. min. Powinno być 2:0. Dośrodkowanie Sagny, Vorm mija się z piłką, ale Van Persie tego nie wykorzystuje!

64. min. Kontuzja Agustiena, za niego wchodzi Gower.

62. min. Na boisku pojawia się Benayoun. Zmienia Arszawina.

59. min. Po raz kolejny zmarnowana okazja przez Van Persiego. Dwójkowa akcja z Ramseyem zakończona niecelnym strzałem.

57. min. Drybling Van Persiego w polu karnym. Holender uderza w kierunku drugiego słupka, minimalnie niecelnie.

56. min. Dośrodkowanie Sinclaira, piłka ląduje w rękawicach Szczęsnego.

54. min. Mógł być remis! Sinclair do Agustiena, a ten trafia w poprzeczkę!

52. min. Dośrodkowanie Arszawina, Van Persie próbował uderzyć nożycami, ale nie trafił w światło bramki.

49. min. Żółta kartka dla Walcotta.

47. min. Nerwowy początek dla defensywy Arsenalu. Błędy Koscielnego i Sagny.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy!

45. min. +1 Arszawin, który rozgrywa dzisiaj dobre spotkanie, świetnie podał do Walcotta, ale ten nie wykorzystał swojej szansy.

45. min. Była szansa dla gości, ale podanie do Grahama w ostatniej chwili zablokowane.

41. min. Gol dla Arsenalu! Świetny strzał Arszawina z ostrego kąta. Vorm całkowicie zaskoczony.

38. min. Okres przewagi gości. Kolejny rzut rożny.

35. min. Mertesacker blokuje strzał Sinclaira.

31. min. Dynamiczna akcja Arszawina. Minął Caulkera, ale piłkę na rzut rożny zdołał wybić Vorm.

27. min. Szansa dla Swansea. Rzut wolny z 22 metrów. Dyer przebiega nad piłką, uderza ją Agustien, ale zdecydowanie za wysoko.

23. min. Frimpong dostaje piłkę od Van Persiego i z narożnika pola karnego uderza obok bramki.

20. min. Uderzenie po ziemi Ramseya. Niecelne.

17. min. Uderzenie Walcotta, Vorm przepuszcza piłkę, ale Caulker wybija piłkę z linii bramkowej!

16. min. Gra już wznowiona.

14. min. Okazało się, że siatka przy jednej z bramek jest dziurawa. Trwa jej naprawianie.

9. min. Sagna dośrodkowuje do Walcotta, Anglik uderza jednak mało precyzyjnie i Vorm nie ma problemów ze złapaniem piłki.

7. min. Świetnie Szczęsny! Agustien dośrodkowuje do Grahama, ten uderza głową i już wydawało się, że piłka wpadnie do siatki, ale wspaniałą interwencją popisał się Szczęsny!

4. min. Arteta z rzutu wolnego z 25 metrów w mur.

2. min. Okazja Arsenalu. Arteta podaje do Ramseya, ale ten spanikował i uderzył niecelnie.

1. min. Początek meczu!