Odśwież
43
Zobacz jak Arsenal wygrał z Newcastle - na Z Czuba.tv »

Po meczu:

Już w 14. minucie Newcastle objęło prowadzenie. Błąd Vermaelena, stracił piłkę, w polu karnym znalazł się Ben Arfa, zwodem minął jednego obrońcę i strzelił w krótki róg. Szczęsny powinien zachować się lepiej. Arsenal wyrównał już minutę później. Dośrodkowanie w pole karne Walcotta, Van Persie minął jednego obrońcę i pokonał Krula.

Początek drugiej połowy należał do Arsenalu. W 49. minucie Celne dośrodkowanie Walcotta, Rosicky ładnie złożył się do strzału głową, ale Krul wypiąstkował piłkę przed siebie. W 56. minucie w pole karne dośrodkował Rosicky, w dobrej sytuacji znalazł się Van Persie, uderzył z pierwszej piłki, ale w środek bramki i Krul nie miał problemów z obroną tego uderzenia. Dwie minuty później pięknie prostopadle podał Rosicky do Van Persiego, Holender uderzył z ostrego konta, ale Krul obronił nogą. W końcówce doskonałą okazję zmarnował jeszcze Vermaelen. Jego strzał w znakomitym stylu obronił Krul. W 95. minucie dośrodkował Walcott, Williamson nie zdołał wybić piłki, ta spadła pod nogi Vermaelena, który z bliska pokonał bramkarza gości i zapewnił Arsenalowi zwycięstwo.

Tak relacjonowaliśmy mecz:

90. min. +8 Koniec meczu!

90. min. +5 Gol dla Arsenalu! Dośrodkowanie Walcotta, Williamson nie zdołał wybić piłki, ta spadła pod nogi Vermaelena, który z bliska pokonał bramkarza gości.

90. min. +1 Sędzia dolicza pięć minut.

90. min. Dośrodkowanie Songa, głową Vermaelen, ale Krul świetnie broni!

87. min. Rzut rożny Newcastle z którego nic nie wynika.

83. min. Fatalnie Gervinho. Dostał piłkę po rzucie rożnym. Nikt go nie pilnował, ale z kilku metrów nie potrafił trafić w bramkę.

79. min. Van Persie znowu zmarnował dogodną sytuację. Piłkę stracił Simpson, ale na jego szczęście Holender nieczysto uderzył piłkę.

76. min. Schodzi bardzo dobry dzisiaj Rosicky. Za niego Ramsey.

72. min. Newcastle przetrwało oblężenie i coraz częściej dochodzi do głosu.

67. min. Dwójkowa akcja Walcotta i Rosicky'ego, piłkę w polu karnym otrzymał ten drugi, miał wymarzoną sytuację, ale fatalnie skiksował.

64. min. Żółta kartka dla Tiote.

61. min. Ameobi wchodzi za Obertana.

60. min. Drybling Chamberlaina w polu karnym, minął dwóch zawodników, ale uderzył bardzo niecelnie.

58. min. Piękne prostopadłe podanie Rosicky'ego do Van Persiego, Holender uderza z ostrego kąta, ale Krul broni nogą.

56. min. Tym razem w pole karne Rosicky, w dobrej sytuacji znalazł się Van Persie, uderzył z pierwszej piłki, ale w środek bramki i Krul nie miał problemów z obroną tego uderzenia.

55. min. Miękka wrzutka Walcotta, Chamberlain zgrywa przed pole karne do Artety, jego strzał zablokowany.

51. min. Arsenal dominuje. Chamberlain przyjął piłkę na 22 metrze, uderzył z powietrza, ale piłka przeleciała dwa metry nad bramką.

49. min. Celne dośrodkowanie Walcotta, Rosicky ładnie złożył się do strzału głową, ale Krul wypiąstkowuje piłkę przed siebie.

47. min. Dobry pomysł Songa, próba prostopadłego podania do Chamberlaina, ale trochę za mocno.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Sędzia dolicza dwie minuty.

44. min. Groźnie po rzucie rożnym w polu karnym Newcastle. Piłka spadła pod nogi Rosicky'ego, z linii bramkowej jego strzał wybił jeden z obrońców.

41. min. Strzał z powietrza Guttiereza sprzed pola karnego, zablokowany przez jednego z obrońców.

39. min. Próba prostopadłego podania Gibbsa do Walcotta. Ciut za mocno.

38. min. Gra się wyrównała, Newcastle ma coraz więcej do powiedzenia.

34. min. Ładna akcja Rosickiego, podał do Van Persiego, ten piętą do Chamberalaina. W ostatnich chwili piłkę przejmuje Coloccini.

30. min. Ba w sytuacji sam na sam, Szczęsny broni. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

26. min. Arsenal zamknął Newcastle na własnej połowie. Co chwilę próbuje dośrodkowywać Sagna, obrońcy jednak wybijają.

22. min. Van Persie z 23 metrów z rzutu wolnego. Uderzył mocno, piłka minęła mur, ale dobrze ustawiony Krul nie miał problemów z obroną tego strzału.

20. min. Po chwilowym trzęsieniu ziemi, kolejny nudny fragment meczu.

15. min. Szybka odpowiedź Arsenalu! Dośrodkowanie w pole karne Walcotta, Van Persie mija jednego obrońcę i pokonuje Krula! Kanonierzy wracają do gry.

14. min. Gol dla Newcastle! Błąd Vermaelena, stracił piłkę, w polu karnym znalazł się Ben Arfa, zwodem minął jednego obrońcę i strzelił w krótki róg. Szczęsny powinien zachować się lepiej.

13. min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dochodzi Walcott, ale głową uderza za lekko. Krul bez problemu łapie piłkę.

9. min. Szczęsny na razie bezrobotny.

5. min. Nieporozumienie Williamsona i Krula, Van Persie znalazł się w dobrej sytuacji, ale w kluczowym momencie skiksował.

3. min. Dośrodkowanie w pole karne Walcotta, Van Persie mija się z piłką! Powinno być 1:0!

2. min. Groźne podanie w pole karne Arsenalu, piłkę przejmuje Ba, jego strzał został zablokowany przez Koscielnego.

1. min. Początek meczu!