Odśwież
37
Skróty z meczów ligi angielskiej na Z Czuba.tv »

Po meczu:

W 6. minucie Ruiz pobiegł prawym skrzydłem, podał do Dempseya, w ostatniej chwili strzał tego ostatniego zablokował Djourou. Dwie minuty później Van Persie wycofał piłkę do Ramseya, jego strzał końcówką palców obronił Schwarzer. W 25. minucie Walcott podał w polu karnym do Ramseya, ten był w doskonałej sytuacji, ale uderzył bardzo wysoko! W 42. minucie piłkę od Ruiza w polu karnym dostał Dembele. Ten miał dużo czasu i uderzył potężnie, ale Szczęsny wypiąstkował na rzut rożny.

W 60. minucie Van Persie w polu karnym minął Riise, potem zmylił dwóch kolejnych obrońców, uderzył po ziemi, ale piłkę sprzed bramki w ostatniej chwili wybił Baird. Pięć minut później Murphy dośrodkował w pole karne, piłkę przejął Riise, nieszczęśliwie odbiła się ona od Vermaelena i obrońca Kanonierów pokonał Szczęsnego. W 74. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową uderzył Djourou, świetnie obronił Schwarzer! W 82. minucie po dośrodkowaniu Walcotta piłka spadła na głowę Vermaleana, a belgijski obrońca pokonał bramkarza gości.

90. min. +4 Koniec meczu!

90. min. Sędzia dolicza cztery minuty.

89. min. Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego Artety.

85. min. Prostopadłe podanie do Van Persiego, Holender sam na sam, ale z ostrego kąta trafia tylko w boczną siatkę.

82. min. Arsenal gol! W końcu celne dośrodkowanie. Piłka spadła na głowę Vermaleana, a belgijski obrońca pokonał Schwarzera. Rehabilituje się za poprzednie samobójcze trafienie.

81. min. Van Persie ma rozregulowany celownik. Dostał piłkę w polu karnym. Świetnie przyjął, zrobił sobie miejsce do strzału, ale posłał piłkę nad poprzeczkę.

78. min. Rzut wolny dla Arsenalu z 23 metrów. Strzela Van Persie, metr obok bramki.

74. min. Świetna okazja Arsenalu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową uderza Djourou, świetnie broni Schwarzer! Australijczyk jest w tym meczu świetny!

68. min. Zamora w sytuacji sam na sam świetnie uderzył zewnętrzną częścią stopy, piłka wpada do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego.

65. min. Gol dla Fulham! Murphy dośrodkowuje w pole karne, piłkę przejmuje Riise, nieszczęśliwie odbija się ona od Vermaelena i obrońca Kanonierów pokonuje Szczęsnego!

64. min. Arsenal gra coraz odważniej. Musi uważać na kontry gości.

60. min. To powinno być 1:0! Van Persie w polu karnym minął Riise, potem zmylił dwóch kolejnych obrońców, uderzył po ziemi, ale piłkę sprzed bramki w ostatniej chwili wybija Baird!

57. min. Dzisiaj bardzo aktywny jest Walcott. Znowu dośrodkowuje, ale tym razem Schwarzer pewnie łapie.

53. min. Arsenal ma lekką przewagę od początku drugiej połowy. Na razie jednak nic konkretnego z tego nie wynika.

48. min. Walcott dośrodkował z prawej strony, nieporozumienie Schwarzera z Senderosem, bramkarzowi Fulham piłka wypada z rąk, ale pierwszy do niej dopada inny obrońca gości i wybija na aut.

46. min. Początek drugiej połowy.

I połowa:

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +1 Rzut wolny dla Arsenalu, dośrodkowanie, walkę o górną piłkę wygrywa Mertesacker, uderza głową, centymetry obok słupka!

45. min. Sędzia dolicza minutę.

45. min. Van Persie próbował uderzyć z woleja. Zagrana do niego długa piłka, ale Holender w nią nie trafił.

42. min. Pierwsza poważna interwencja Szczęsnego. Piłkę od Ruiza w pole karne dostał Dembele. Ten miał dużo czasu i uderzył potężnie, Szczęsny piąstkuje na rzut rożny!

38. min. W ostatnich pięciu minutach to Fulham ma lekką przewagę.

34. min. Ruiz do Dembele, ten uderza z 17. metrów. Piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi na rzut rożny.

32. min. Van Persie dostał piłkę w polu karnym. Zwodem zmylił dwóch obrońców, uderzył lewą nogą, ale za lekko i w sam środek bramki. Schwarzer pewnie chwyta piłkę.

30. min. Dobra sytuacja dla Fulham. Riise z dogodnej dla siebie odległości z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

27. min. Djourou ładnie do Walcotta, ten uderza, ale Schwarzer znowu broni. Wybił piłkę na rzut rożny.

25. min. Walcott w polu karnym do Ramseya, ten w doskonałej sytuacji, ale uderza bardzo wysoko! To była bardzo groźna sytuacja.

21. min. Akcja Fulham, Ruiz ładnie zagrał do Zamory, ten ograł Mertesackera, ale uderzył nad poprzeczką.

17. min. Niebezpiecznie pod bramką Arsenalu, ale w ostatniej chwili Mertesacker zdołał odegrać do Szczęsnego, który wybił piłkę daleko w boisko.

12. min. Nudne kolejne minuty meczu w Londynie.

8. min. A teraz mógł strzelić Arsenal! Van Persie wycofał piłkę do Ramseya, jego strzał końcówką palców broni Schwarzer!

6. min. Groźna sytuacja Fulham. Ruiz pobiegł prawym skrzydłem, podał do Dempseya, w ostatniej chwili strzał tego ostatniego blokuje Djourou.

3. min. Van Persie dobrze podaje do Arszawina, Rosjanin w dobrej sytuacji, ale sędzia odgwizduje spalonego.

1. min. Początek meczu!