Kto powinien być pierwszym bramkarzem Arsenalu?
Łukasz Fabiański
Komentarze (7)
  • dolarowy

Oceniono 20 razy 10

Co tu dużo mówić, mecz na pewno będzie ciekawy. Obie drużyny walczą o Ligę Mistrzów, Arsenal może nawet postarać się jeszcze o wicemistrzostwo. Everton jednak w tym sezonie gra bardzo dobrze i Kanonierzy wcale nie będą mieli łatwej przeprawy. Ostatnio bardzo męczyli się z przeciętnym Norwich, a rywal z Liverpoolu to już przecież wyższa półka. Będziemy mieli pewnie fajne, ofensywne spotkanie.:)

casualbetting.blox.pl

• puch-atek

Oceniono 14 razy 8

przy największej sympatii dla Arsenalu, to jednak do wicemistrzostwa mu raczej daleko. Byłaby to raczej niesprawiedliwość względem City który pięknie rozbił ostatnio Chelsea i MU. A Arsenal jak dotąd ze wszystkimi tymi zespołami z czołówki przegrywał albo co najwyżej remisował w tym sezonie. Zresztą Chelsea rozegrał o jeden mecz mniej, więc Arsenal ma szansę co najwyżej, jak mi się zdaje, na czwarte miejsce. Chyba że wygra wszystkie pozostałe mecze, wraz z meczem z MU, a innym powinie się noga. Co nawet jest teoretycznie prawdopodobne, lecz jest to bardzo nikłe prawdopodobieństwo. I żeby na takie fuksy liczyć to trzeba być przeciętnym tak ogólnie zespołem.

• mati025

Oceniono 4 razy 2

Arsenal musi wygrać inaczej przy takiej grze nie awansuje do LM

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 2

Koniec meczu! Wojciech Szczęsny zachowuje czyste konto, a Arsenal remisuje z Evertonem 0:0. Polak grał dobrze, kilka razy bronił strzały rywali, choć nie były one zbyt groźne. Najlepszą interwencją popisał się w pierwszej połowie, kiedy w sytuacji sam na sam wybiegł z bramki i zmusił Pienaara do niecelnego strzału. Arsenal zachowuje trzecią pozycję w tabeli, a Everton wciąż jest szósty.

Monreal otrzymuje żółtą kartkę za taktyczny faul.

• 89. min.

Anichebe strzela z 35 metrów. Obok bramki.

• 89. min.

Sędzia dolicza cztery minuty.

• 85. min.

Akcja przenosi się raz na jedną, raz na drugą stronę. Czy padnie jeszcze gol?

• 74. min.

Doskonała akcja Arsenalu. Oxlade-Chamberlain pomknął prawym skrzydłem podał do Giroud, a ten składał się do strzału na pustą bramkę, ale ubiegli go obrońcy.

• 74. min.

Koscielny strzela głową, ale bardzo lekko i Howard nie ma problemów ze złapaniem piłki.

• 72. min.

Ekwilibrystyczny strzał Ramseya z powietrza piętą broni Howard.

• 68. min.

Dwie zmiany w składzie Arsenalu. Podolski za Walcotta i Oxlade-Chamberlain za Wilshere'a.

• 65. min.

Świetny strzał Barkleya z narożnika pola karnego. Piłka o centymetry minęła okienko bramki strzeżonej przez Szczęsnego.

• 59. min.

Nieudane zagranie Szczęsnego. Wybił piłkę w aut.

• 56. min.

Nic z rzutu wolnego nie wyszło i poszła szybka kontra. Ale z niej też nic nie wynikło.

• 56. min.

Rzut wolny dla Evertonu na 17 metrze. Będzie groźnie.

• 54. min.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Anichebe wyskoczył najwyżej, ale strzelił niecelnie.

• 51. min.

Giroud strzela z półobrotu wysoko ponad bramką.

• 49. min.

Cazorla uderza z powietrza, ale Howard broni. Rzut rożny dla Arsenalu.

• 47. min.

Miralas strzela w środek bramki. Szczęsny chwyta piłkę.

Rozpoczęła się druga połowa.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Arsenal remisuje 0:0 z Evertonem. Piłkarze świadomi wagi tego spotkania sporo walczą i przede wszystkim nie chcą stracić bramki. Częściej uderzał na bramkę Everton, ale dobrze spisywał się Szczęsny.

• 41. min.

Odpowiedź Arsenalu. Ramsey świetnie dośrodkował, a Giroud uderzał w pełnym biegu na pustą bramkę. Nie trafił.

"> Najnowsze wieści o stanie zdrowia Krychowiaka i Rybusa. Dobra i zła wiadomość

• Wschodząca gwiazda KSW odpowiada na oskarżenia rywala o doping. "Proponuję układ"