(178)

Liczba oddanych głosów: 216

Wi�cej o wydarzeniu

Liga Mistrzów. Real Madryt zawiódł. Wolfsburg zwycięski!

Eksperci tego nie przewidzieli. Real Madryt nie tylko nie zdołał strzelić gola Wolfsburgowi, ale stracił także dwie bramki i w rewanżu na Santiago Bernabeu będzie musiał się napocić, aby zagrać w kolejnej rundzie najbardziej elitarnych rozgrywek klubowych.

• 90. min. + 4

KONIEC! Wolfsburg wygrywa z Realem Madryt 2:0 i przed rewanżem na Santiago Bernabeu jest w świetnej sytuacji. W drugiej połowie "Królewscy" zagrali tak samo jak w pierwszej, czyli bez polotu i finezji. Z kolei gospodarze poprowadzili grę konsekwentnie, nie pozwolili faworytom na zbyt wiele i dopięli swego. Czy piłkarze Zinedine Zidane'a będą w stanie odrobić straty? Liczymy na wielkie emocje w kolejnym starciu, a tymczasem dziękujemy za relację i życzymy spokojnej nocy. Futbol jest piękny!

• 90. min. + 2

Draxler opuszcza plac gry. Wchodzi Schafer.

• 88. min.

Rzut rożny dla VfL! Navas ratuje Real przed stratą gola, wybijając piłkę na corner, z którego gospodarze nie umieli skorzystać. To mógł być gwóźdź do trumny piłkarzy Zidane'a.

• 88. min.

Dramat Realu Madryt trwa. Jese chciał minąć rywala i wypuścił sobie piłkę za mocno. Kibice "Królewskich" mogą żałować, że Benzema zszedł.

• 87. min.

Real przed szansą, ale znów niedokładne dośrodkowanie... Ronaldo czekał na piłkę, jednak został uprzedzony przez Benaglio. "Królewscy" muszą się zmobilizować, by przed rewanżem zagwarantować sobie lepszy start.

• 85. min.

Po zmianie w obu drużynach. Kroosa zastąpił James, a Schurrle - Kruse.

• 80. min.

Fatalny strzał Kroosa... Niemiec strzela wysoko nad bramką. Tymczasem zmiana w zespole gospodarzy - boisko opuszcza Bruno Henrique, a na murawie melduje się Christian Trasch.

• 78. min.

Ronaldo chyba stwierdził, że wciąż jest za łatwo. Wyglądało jakby chciał uderzyć przewrotką. W porę się opamiętał. Real wciąż bez gola.

• 76. min.

Trudno zdefiniować dzisiejszą postawę Realu Madryt. Piłkarze Zidane'a chyba myśleli, że czeka ich spacerek - tymczasem gospodarze stawiają bardzo trudne warunki. Wolfsburg gra twardy, zdyscyplinowany futbol nie pozwalając "Królewskim" na wiele. Ale spokojnie, futbol już nie takie końcówki widział!

• 74. min.

Kolejny strzał Bale'a. On dzisiaj wszystko posyła w kosmos. Nie mamy pojęcia dlaczego.

• 72. min.

Real cały czas próbuje skonstruować atak pozycyjny i gdy w końcu udaje się "Królewskim" wejść w pole karne Ronaldo trafia wprost w bramkarza gospodarzy, który jest dziś czujny jak gajowy!

• 69. min.

Mała awantura na boisku. Marcelo udawał, że został uderzony przez Arnolda. Trochę się ośmieszył. Mimo wszystko wygrał ten pojedynek, bo Arnold został ukarany żółtą kartkę.

• 68. min.

NIEEEEMAAAGOLAAA!!! Real marnuje dogodną sytuację, a gospodarze wyprowadzają kontrę i mogli zdobyć gola. Schuerrle dostaje piłkę z lewej flanki, ale strzela ponad bramką Navasa.

• 67. min.

Dante ofiarnie zablokował dośrodkowanie Danilo. Dostał tam, gdzie mężczyzn boli najbardziej. Co za poświęcenie! Wolfsburg nie chce stracić gola!

• 64. min.

Druga zmiana w zespole Realu Madryt. Luka Modrić opuszcza boisko, a w jego miejsce Isco. Chorwat dziś nie przypomina zawodnika, który rządzi i dzieli w środkowej strefie boiska. Zidane'a stawia wszystko na jedną kartę, czy jest w stanie odmienić oblicze "Królewskich"?

• 62. min.

Ronaldo w muuuuur! Ale będzie jeszcze rożny... Na dośrodkowaniu się skończyło. Real nie ma pomysłu, nie ma!

• 60. min.

Ronaldo faulowany na trzydziestym metrze przez Luiza Gustavo, który otrzymuje żółtą kartkę.

• 60. min.

Real ostro atakuje pressingiem. Stara się "zadusić" rywala. Z ataków pozycyjnych "Królewskich" nic nie wynika. Ronaldo się wścieka, czas ucieka.

• 58. min.

Real wciąż bije głową w mur. Defensywa gospodarzy gra dziś niemal bezbłędnie. Mimo tego Bale'owi udało się dośrodkować w pole karne wprost na głowę Ronaldo, który przeniósł futbolówkę nad bramką.

• 53. min.

Żółta kartka dla bramkarza Wolfsburga, który już teraz postanowił spowalniać grę.