(11)

Liczba oddanych głosów: 63

Wi�cej o wydarzeniu

Wolfsburg - Gent. Jak Gandawa wyśniła Ligę Mistrzów

Losy mistrzów Belgii przedłużają wiarę w to, że pieniądze w futbolu to jednak nie wszystko. Jeśli masz pomysł, możesz przetrwać w Lidze Mistrzów aż do wiosny. Mecz Wolfsburg - Gent od 20:45. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.

• KONIEC MECZU

90. min. + 3

Gustavo leżał na boisku, więc sędzia uznał, że to dobry moment na skończenie spotkania. Wolfsburg w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! "Wilki" pomimo nie najlepszej gry pokazały, że są drużyną lepszą od Gentu. Ale brawa również dla gości, którym przed startem LM nie dawano szans na wyjście z grupy. Dziękujemy za śledzenie relacji!

• 90. min. + 1

Dejaegere uderza tuż sprzed pola karnego, ale minimalnie ponad bramką.

• 88. min.

Schodzi strzelec zwycięskiego (?) gola, czyli Andre Schuerrle. Nie był to jednak jego najlepszy występ. W jego miejsce wchodzi Marcel Schafer.

• 87. min.

Casteels miał problemy ze złapaniem piłki, ale zdołał ją opanować.

• 84. min.

Vieirinha groźnie uderzył, ale Sels obronił to uderzenie. Gent już nie wychodzi z własnej połowy.

• 82. min.

Trasch uderza lewą nogą, ale w środek bramki, prosto w ręce Selsa.

• 78. min.

Julian Draxler wykonał zadanie i w jego miejsce wszedł Daniel Caligiuri. Od razu odbyła się ostatnia zmiana w Gencie - Thomas Foket wszedł w miejsce Rafinhi.

• 77. min.

Zakotłowało się w polu karnym Gentu, ale goście oddalili zagrożenie. Wolfsburg gra już na luzie.

• GOOOOOOL

74. min.

Gol dla Wolfsburga! Draxler przedarł się prawym skrzydłem w pole karne Gentu i podał po ziemi do wbiegającego z głębi pola Schuerrle, który pokonał Selsa. Gent musi strzelić trzy gole by awansować.

• 70. min.

Szybka kontra Wolfsburga i uderzenie Schuerrle zablokował Gershon.

• 69. min.

I tuż po wejściu Coulibaly oddał celny strzał, ale nie zaskoczył Casteelsa.

• 69. min.

Moses Simon schodzi, w jego miejsce wchodzi Kalifa Coulibaly. Druga zmiana Gentu.

• 67. min.

Kenny Saief wchodzi w miejsce Thomasa Mattona.

• 64. min.

Druga połowa jest dużo bardziej żywiołowa od pierwszej. Wolfsburg przeważa, ale w najbliższych minutach powinniśmy zobaczyć napór gości.

• 60. min.

Ależ akcja Wolfsburga! Trasch dośrodkowuje z prawej strony, Kruse wycofuje piłkę do Schuerrle, ale jego strzał z pięciu metrów zablokował obrońca Gentu.

• 58. min.

Simon wpadł w pole karne po ograniu Trascha i wycofał piłkę do Milicevicia, ale ten uderzył tuż obok bramki. Groźny atak Gentu.

• 56. min.

W zamieszaniu podbramkowym piłka spadła pod nogi Gustavo, ale jego mocny strzał wybronił Sels.

• 55. min.

Draxler dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale Dante uderza nad bramką. I... rzut rożny dla Wolfsburga, bo jak pokazały powtórki, piłka jeszcze odbiła się od głowy Neto.

• 52. min.

Rodriguez uderzył prosto w mur.

• 51. min.

Arnold faulowany przez Kumsa, ale najlepszy piłkarz ligi belgijskiej uniknął żółtej kartki. Wolfsburg ma rzut wolny z 25-30 metrów od bramki Selsa.