Manchester City
(2)

Liczba oddanych głosów: 6

• 90. min. + 6

Koniec spotkania! Sergio Aguero zmarnował rzut karny, Harry Kane doznał kontuzji, a Tottenham pokonał Manchester City po golu Heung-min Sona - tak w telegraficznym skrócie wyglądało to spotkanie. Dokładniejsze podsumowanie poniżej, dobranoc!

Liga Mistrzów. Tottenham stracił największą gwiazdę, ale pokonał Manchester City!

Tottenham Hotspur na początku drugiej połowy stracił Harry'ego Kane'a, ale mimo to zdołał wygrać 1:0 z Manchesterem City w pierwszym starciu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów! Jedynego gola strzelił Heung-min Son.

Lloris piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu De Bruyne'a. Główkował jeszcze Fernandinho, ale niecelnie.

• 90. min. + 5

De Bruyne przyspieszył akcję gości, a Sane jest faulowany przez Wanyamę. Bodaj ostatnia szansa dla Manchesteru.

• 90. min. + 3

Son nieudanie zagrywa w polu karnym, Ederson łapie piłkę.

• 90. min. + 1

Sześć minut doliczonych.

Kibic wbiegł na murawę i przerwał mecz.

• 89. min.

Dwie zmiany w Manchesterze City. Leroy Sane zmienia Mahreza, a Kevin De Bruyne Davida Silvę.

• 88. min.

Nieudane uderzenie Sona, tym razem z linii pola karnego.

• 87. min.

Llorente zmienia Allego, który doznał urazu ręki.

• 86. min.

Fernando Llorente wejdzie na boisko. Prawdopodobnie ma pomóc Tottenhamowi utrzymywać się przy piłce.

• 81. min.

Victor Wanyama zmienia Harry'ego Winksa.

• 78. min.

Szybka analiza VAR i decyzja: GOL UZNANY!

• 78. min.

Piłkarze Manchesteru City liczą jeszcze na VAR - ale Son chyba nie był ani na spalonym, tak samo jak i piłka nie wyszła poza linię końcową.

• 78. min.

Son pokonał Edersona! Kapitalna piłka od Eriksena, Koreańczyk zdołał opanować piłkę, zszedł na lewą nogę i strzelił gola!

• 78. min.

GOL DLA TOTTENHAMU!

• 76. min.

Winks blokuje uderzenie Silvy.

• 73. min.

Delph uderza obok bramki.

• 70. min.

Gabriel Jesus zmienia Sergio Aguero - najlepszy strzelec Premier League nie zaliczy tego meczu do udanych, m.in. przez zmarnowany rzut karny.

• 68. min.

60 tysięcy kibiców pojawiło się dzisiaj na nowym stadionie Tottenhamu - "Koguty" rozgrywają na nim drugi mecz.