(7)
Roma
(11)

Liczba oddanych głosów: 18

Koniec meczu w Charkowie! Szachtar wygrywa 2:1, ale rewanż w Rzymie zapowiada się wybornie.

• PILNE

89. min.

Jak on to obronił?! Wielki mecz Alissona. Bramkarz Romy wyprawia cuda w bramce. Właśnie odbił dwa strzały z najbliższej odległości.

• 87. min.

Gospodarze cały czas w ataku.

• 83. min.

To mógł być trzeci gol dla Szachtara. Strzelał Taras Stepanenko, ale kolejna dobra interwencja Alissona uratowała Romę.

• 80. min.

Żółta kartka dla Facundo Ferreyry.

• GOOOOOOL

70. min.

Co za gol, co za strzał z rzutu wolnego! Fred! Pierwszy gol Brazylijczyka w Lidze Mistrzów!

• 63. min.

Tempo gry nie zachwyca. Gra toczy się w środku pola.

• PILNE

57. min.

To powinien być drugi gol dla Szachtara. Fenomenalna interwencja Alissona.

• 55. min.

Gospodarze chcę iść za ciosem. Roma pogubiła się na początku drugiej połowy.

• GOOOOOOL

52. min.

Jest wyrównanie! Facundo Ferreyra pięknie wykończył podanie Rakickiego. Szachtar wraca do gry.

• 48. min.

Szachtar ruszył do ataku.

Czas na drugą połowę w Charkowie.

• Nie było to wielkie widowisko, ale Roma strzeliła bardzo ważnego gola. Rzymianie bliżej ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Charkowie.

• 44. min.

Groźna kontuzja Krywcowa. To koniec meczu dla 26-letniego obrońcy.

• 43. min.

Szachtar próbuje odpowiedzieć, ale nie ma duże problemy z rozegranie skutecznej akcji na połowie Romy.

• GOOOOOOL

40. min.

Fenomenalne podanie Dzeko i jest gol dla Romy! Cengiz Under pokonał Piatowa. Ważny gol dla losów tego dwumeczu.